اعلام آمادگی جنبش عدالتخواه برای میزبانی از مناظره آقایان نبوی و میردامادی

پس از گله‌ی آقای سید عباس نبوی، دومین دبیر دفتر تحکیم وحدت و از دانشجویان پیرو خط امام، در یک برنامه‌ی تلویزیونی مبنی بر امتناع و گریز از بحث و مناظره از سوی برخی جریانات به خصوص دوم خردادی‌ها و افراد موسوم به سبز، آقای میردامادی دبیر کل حزب منحله‌ی مشارکت و اولین دبیر دفتر تحکیم وحدت، در نامه‌ای به آقای نبوی اعلام آمادگی برای مناظره کرد. که پس از آن سید عباس نبوی با انتشار نامه‌ای از این مناظره به شدت استقبال کرد.

مناظره‌ای داغ بین اولین و دومین دبیر دفتر تحکیم وحدت

در روزهای اخیر نامه‌نگاری‌هایی بین دبیر اول دفتر تحکیم وحدت (آقای میردامادی) و دومین دبیر این اتحادیه (آقای نبوی) صورت گرفته است. این نامه‌نگاری‌ها از آنجا آغاز شد که در سید عباس نبوی در برنامه “دیروز، امروز، فردا” ابراز تاسف کرد که جریاناتی حاضر به بحث و مناظره نیستند. امید است به زودی شاهد برگزاری این مناظره که هم بسیار داغ خواهد بود و هم اطلاعات مهمی را درباره تاریخ دفتر تحکیم به نمایش خواهد گذاشت، باشیم.

ماجرای ساده زیستی در شام عروسی خانم ابتکار!

برخی دوستان اصرار كردند كه با نام جذاب‌تر است لذا اضافه می‌كنم كه عروسی آقای سید محمد هاشمی و خانم ابتكار بود.كه اخیرا هم عروسی پسر بزرگشان آقاعیسی بود. آن آقایی كه تماس اول را می‌گیرد آقای بیطرف بود و با آقای میردامادی مساله را مطرح می‌كند…

بیائید وصیت نامه پدر را یکبار دیگر با هم بخوانیم

«به حسن و برادرانش اين توصيه را مي‌نمايم كه هميشه سعي كنند در خط رهبري حركت كنند و از آن منحرف نشوند كه خير دنيا و آخرت در آنست و بدانند كه ايشان موفقيت اسلام و نظام و كشور را مي‌خواهند.هرگز گرفتار تحليل‌هاي گوناگون نشوند كه دشمن در كمين است!» جناب سید حسن خمینی، آیا نشستن با کسانی که ماه ها بدترین تهمت ها و ظلم ها را به نظام روا داشتند و کمترین توجهی به هشدارها و تاکیدات رهبر انقلاب نشان ندادند،حرکت در خط رهبری است؟

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.