آغاز ثبت نام زائران اربعین از یکشنبه

مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت، از آغاز ثبت نام زائران برای اعزام به کربلا در اربعین از روز یکشنبه ۱۵ شهریور خبر داد و گفت: گذرنامه زائران باید تا پایان سال ۹۴ اعتبار داشته باشد.

هیچ زائر ایرانی در انفجار تروریستی کاظمین کشته یا مجروح نشده است

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با بیان اینکه هیچ زائر ایرانی در انفجار تروریستی شهر کاظمین کشته یا مجروح نشده است، گفت: این انفجار فقط موجب مجروح شدن ۷ نفر غیرایرانی شده است.

انفجار در مسیر زائران انفرادی کربلای معلی

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: صبح امروز انفجاری در مسیر اتوبوس زائران انفرادی در شمال بغداد رخ داد که متأسفانه در این حادثه یک زائر ایرانی شهید و 9 نفر مجروح شدند.

مرگ ۴۲ ایرانی در پیاده‌روی اربعین

براساس موافقت خانواده‌هاي اين زائران، پيكر ۳۴ زائر حسيني براي خاكسپاري به ايران اسلامي منتقل شد و ۸ نفر هم در شهرهاي كربلاي معلي و نجف اشرف دفن شدند.

ثبت‌نام جديد عتبات اواخر خردادماه آغاز می‌شود

محسن نظافتي، مديركل عتبات سازمان حج و زيارت با اشاره به اعزام‌هاي تابستاني عتبات عاليات، گفت: ثبت نام جديد اعزام به عتبات عاليات اواخر خردادماه آغاز مي‌شود.

اعزام زائران به سامرا ممنوع شد

سرپرست اداره‌کل عتبات سازمان حج و زیارت از پیش‌بینی صدور ۴۰۰ هزار روادید برای زائران اربعین خبر داد و با توجه به ناامن بودن منطقه سامرا از زائران خواست که به این مناطق سفر نکنند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.