از دوستی با اسرائیل تا رابطه با آمریکا

با توجه به حمایت­های اخیر اصحاب فتنه(مهاجرانی، کدیور، مخملباف و…) از رژیم صهیونیستی، و با عنایت به افول توان سیاسی و منطقه­ای این رژیم در عرصة مناسبات بین­اللملی و منطقه­ای، تلاشی مشترک بین اپوزیسیون خارج­نشین و اصحاب فتنه(که دارای مشترکات سازمانی بسیاری هستند) برای خارج نمودن رژیم منفور صهیونیستی از انزوای سیاسی و بالا بردن توان اثرگذاری آن در منطقه شکل گرفت.

فیلم مستند: سکولار نیستیم

«نسبت میان اسلام و مدرنیته در اندیشه روشنفکران دینی»، «قرائت های مختلف و متفاوت روشنفکران دینی از سکولاریسم» و «امکان تفکیک سکولاریسم سیاسی و سکولاریسم فلسفی» از جمله موضوعات مطرح شده در این مستند کوتاه است.

ضبط در «اشرف»، پخش از «مشهد» +فیلم

«ایرج مصداقی» با نگارش مقاله‌ای به نام «مکاتبات من با ابوالقاسم رضایی» از اعضای اصلی گروهک منافقین در سال 88، فیلم‌هایی را یادآوری می‌کند که در اشرف با حضور اعضای گروهک منافقین ضبط شده و به نام تصاویر اغتششات عاشورای 88 شهر مشهد منتشر شده است.

روش محسن کدیور همین است: تکیه بر باد

بعد از آن به پیشنهاد اساتید و دانشجویان قرار شد جلسات مناظره فیما بین برگزار شود که هر بار آقای کدیور از آن طفره رفت و آخر سر هم مدعی شد که آقای نبوی به من توهین کرده و باید مکتوب و رسانه‌ای عذرخواهی کند. برای عذرخواهی با هر عبارتی که موجب دلجویی شود، اعلام آمادگی کردم، البته ایشان باز هم طفره رفت و مناظره‌ای واقع نشد.

عکس: چهره جدید کدیور در BBC

محسن کدیور، از طریق وب کم و بدون لباس روحانیت در برنامه صفحه دوب بی بی سی شرکت کرد تا خلاصه ای از دو مقاله اخیرش علیه حضرت امام خمینی(ره) را بازگو کند.

«جرس» را چه کسانی اداره می‌کنند؟

دبیر سرویس جانباختگان فتنه ۸۸ و زندانیان امنیتی نیز مژگان مدرس علوم می‌باشد. در وایل راه‌اندازی سایت جرس مسیح علی‌نژاد دبیری این بخش را بر عهده داشت، وی با نوشتن هر گزارش یا یک مصاحبه در سایت ۱۰۰ دلار از گردانندگان دریافت می‌کرد و در انگلیس و آمریکا روزگار می‌گذراند.

نفوذی جدید وزارت اطلاعات در اپوزیسیون کیست؟

يك شبكه صهيونيستي و ضد انقلابي، ضمن برگزاري يك نظرسنجي داخلي از مخاطبان خود خواست اعلام كنند كه به نظر آنها پس از علني شدن ماجراي نفوذ وزارت اطلاعات در عمق اپوزيسيون خارج نشين، نام نفوذي هاي ديگر كدام است؟!

دانلود خلاصه کتاب «نقد قال»؛ تأملی انتقادی به نامه‌ی محسن کدیور

چندی پیش محسن کدیور در نامه‌ای سرگشاده به هاشمی رفسنجانی رئیس سابق مجلس خبرگان رهبری به انتقاد از جایگاه ولایت فقیه و جمهوری اسلامی ایران پرداخته بود. حجت‌ الاسلام ذوعلم در تأملی انتقادی به این نامه، کتاب «نقد قال» را به رشته تحریر درآورده است

جعل نامه آیت الله لاریجانی به رهبر انقلاب توسط چه کسی انجام شد؟

نامه منتشره به نام آيت الله لاريجاني را محسن كديور شخصا و با دستخط خود نوشته است و در جلسه اي با مهاجراني، نهايي و براي انعكاس خبري آماده شده است.

محاجه با مدعی؛ پاسخ به شبهه افكنی‌های كديور + فایل پی‌دی‌اف

محسن کدیور اواخر تیرماه گذشته، نامه سرگشاده‎ای خطاب به رییس مجلس خبرگان منتشر کرد. نامه ۳۳ هزار کلمه‎ای کدیور مجموعه‎ای از ادعا‎ها و شبهه‎افکنی‌‎ها درباره رهبری جمهوری اسلامی در دو دهه اخیر بود. مسعود رضایی، کارشناس مسائل تاریخی و سیاسی، به‌دعوت «پنجره»، پاسخی تفصیلی براین نامه نگاشته است که آن را تقدیم حضور خوانندگان محترم می‌کنیم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.