اسباب‌کشی تولیدکنندگان بی‌کیفیت داخلی

رنگ و لعاب شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان این روزها محصولات فرهنگی کشور را نشانه رفته است و با نشان دادن درهای باغ سبز برای رسیدن به سودهای کلان و با دریافت تعرفه‌های پایین تبلیغات زمینه گرایش تولیدکنندگان بی‌کیفیت به این شبکه‌ها را فراهم کرده است و استقبال از این شبکه‌ها در سایه غفلت مسئولان هر روز پررنگ‌تر می‌شود.

سیر تحول شیطان در نشست «قبیله لعنت»

هشتاد و ششمین نشست از سلسله نشست‌های فرهنگ مهدوی با عنوان «قبیله لعنت: کاهنان معبد جادو» به منظور بررسی سیر تحول عمل شیطان از ابتدای خلقت تا مجامع مخفی برگزار می‌شود.

برگزاری‌نمایشگاه معرفت‌حسینی زیستن‌جهادی

جنبش توزیع اقاروح الله در راستای توزیع آثار مکتوب و با محوریت ضریب دادن به هیئات و مساجد و تکایای مذهبی و نیز تلاش برای گسترش فرهنگ کتابخوانی و بالا بردن سرانه مطالعه در کشور اقدام به برگزاری دومین سلسله نمایشگاه های «معرفت حسینی و زیستن جهادی» در سطح کشور نموده است‌

انتشار فراخوان سومین همایش ارتقای کیفیت محصولات فرهنگی

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران سومین همایش ارتقای کیفیت آثار، محصولات و فعالیت‌های فرهنگی را اردیبهشت‌ماه سال 94 در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار می‌کند.

گذری بر بزرگترین کتابفروشی شهر تهران

همین که «ترنجستان بهشت» عنوان بزرگترین کتاب‌فروشی شهر را با زیربنایی بالغ بر هزار و 300 متر مربع به خود اختصاص داده، می‌تواند هر بازدید کننده‌ای به خصوص علاقه‌مندان به کتاب را قلقلک دهد تا حتی برای یک دیدار گذری هم که شده، سری به این فروشگاه بزرگ کتاب بزند.

فروشگاه مجازی ویژه تاریخ معاصر ایران

فروشگاه مجازی کتاب و محصولات فرهنگی موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران با قابلیت خرید آنلاین و پرداخت اینترنتی افتتاح شد.

سامانه جدید پاتوق کتاب‎ رونمایی خواهد شد

پاتوق کتاب از سال 1385 فعالیت خود را برای توزیع محصولات فرهنگی به مخاطبان و علاقه‌مندان آغاز کرد، و اکنون توانسته است به عنوان مرجعی برای معرفی و خرید محصولات فرهنگی، که عموماً کتاب را شامل می‌شود، تبدیل شود.

تولیدات فرهنگی شهرداری تهران در ماه رمضان

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران سفره خرید نان با عنوان «خوان برکت» را از جمله محصولات تولید شده این سازمان اعلام کرد و افزود: آلبوم ویژه روزه اولی ها به همراه دفترچه خاطرات با عنوان «از تو … به تو» ویژه دختران و پسران با شمارگان 10 هزار نسخه تولید شده است.

ضرغامی: ارتقای کیفیت محصولات فرهنگی حلقه مفقوده بود

رئیس سازمان صدا و سیما در دومین همایش ملی ارتقای کیفیت آثار، محصولات و فعالیت های فرهنگی ارتقای کیفیت محصولات فرهنگی را حلقه مفقوده ای دانست که یا به آن توجه نشده و یا به صورت پراکنده مورد توجه مدیران فرهنگی قرار گرفته است.

سیاه‌نمایی‌ها را برخی پز روشنفکری می‌دانند

یک نویسنده و مترجم آثار ادبی و فلسفی با اشاره به اینکه برخی از چهره‎هایی که عنوان روشنفکر به آنها داده می‎شود و سرانجام نیز معلوم نشد که با چه آیین و مسلکی از جهان رخت بربستند، جامعه خود را نیز مانند خویش به جای آنکه متحول سازند متلون ساختند، گفت: اینان روشنفکر واقعی نیستند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.