خرازی: بنده از هیچ کاندیدایی حمایت نمی‌کنم

دبير کل حزب الله گفت: درباره عدم احراز صلاحيتم توسط شوراي نگهبان تابع قانون هستم.

خرازی: به نفع هیچ‌کس کنار نمی‌روم

داوطلب انتخابت ریاست جمهوری ضمن تکذیب خبرهای منتشر شده مبنی بر کناره‌گیری‌اش، گفت: ارتباطی با هیچ کاندیدایی ندارم و به نفع کسی کناره‌گیری نمی‌کنم.

دبیرکل حزب‌الله ایران هم ثبت نام کرد

آیت الله سید محمد باقر خرازی برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری وارد سالن وزارت کشور شد.

سیدباقر خرازی: بوشهر را مالزی می‌کنم

در دولت من بوشهر بام اقتصاد ایران است و مالزی جمهوری اسلامی خواهد شد.

باقر خرازی: با گیاهان کرمان می‌توان بنزین سوپر هواپیما ساخت

خرازی اذعان داشت: در چهار سال اول نمی‌توانم خیلی کار کنم، برآیند دولت من هشت ساله است، پرواز من در سال سوم تا ششم است، مهم‌ترین ویژگی دولت حزب‌الله این است که به هیچ‌وجه با اعوام و انصار خود نمی‌آیم، استقبال مردمی ندارم، استقبال مردمی تنها متعلق به رهبری معظم است.

باقر خرازی: نماد انتخاباتی‌ام سبز است

دبیرکل جبهه حزب‌الله گفت: نماد بنده در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری رنگ سبز خواهد بود، چرا که به سبز ولایی و اهل بیت معتقد هستم.

واکنش سه کشور به یک خبر تریبون مستضعفین

در بیانیه وزارت خارجه تاجیکستان آمده است اظهارات رهبر حزب الله ایران “که خویشاوند وزیر خارجه پیشین ایران است، باعث تعجب و تاسف محافل مختلف فرهنگی و سیاسی در تاجیکستان شده است.”

سایت خبری حزب‌الله ایران فیلتر شد

پایگاه خبری حزب‌الله ایران وابسته به آیت الله محمدباقر خرازی فیلتر شد. این اتفاق تنها یک روز بعد از اعلام کاندیداتوری محمدباقر خرازی در انتخابات آتی ریاست جمهوری، اتفاق افتاد.

اگر رئیس‌جمهور شوم، تاجیکستان، ارمنستان و آذربایجان را به ایران برمی‌گردانم!

«ناشناخته بودن من برای دنیاست که یکی از مهم‌ترین پارامترهای نظام است. همان‌طور که وقتی رهبر معظم، انقلاب را به دست گرفتند دنیا شناخت زیادی از ایشان نداشت. به همین ترتیب ناشناخته بودن من باعث می‌شود دشمنان نتوانند برای ما برنامه‌ریزی کنند.»

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.