تقدیر اینستاگرام قالیباف از سپاه

از این اقدام قاطعانه، شجاعانه و صادقانه همرزمان سابق خود تشکر و قدردانی می کنم؛ اقدامی که بار دیگر نشان داد سپاه همواره در تبعیت از قوانین و صیانت و حفظ حقوق مردم پیشرو و مقدم است.

گلایه سردار قالیباف از سپاه پاسداران

از نهادی که همیشه در راه دفاع از سرزمین، مردم و حقوق آنها پیشقدم بوده است انتظار می‌رود که این بار نیز در برابر قانون و برای احقاق حقوق مردم پیشتاز بوده و برای احترام به حقوق عمومی، اقدام به توقف احداث و تخریب این سازه نماید.

ایستگاه عبدل‌آباد مترو به بهره‌برداری رسید

با حضور شهردار تهران و جمعی از اعضای شورای شهر ایستگاه عبدل‌آباد در خط ۳ متروی تهران به بهره‌برداری رسید.

مجموعه تئاتر صبا امسال افتتاح می‌شود

محمدباقر قالیباف با تأکید بر اینکه مجموعه تئاتر صبا از مجهزترین مجموعه‌های تئاتری ساخته شده در کشور در سال جاری مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد، اظهار کرد: بهتر است مدیریت مجموعه با خانه هنرمندان باشد.

فراتر از کمیته امداد و رابین هود

مدل اسلامی رفع فقر بر مبنای حضور مردم است چراکه «کونوا قوامین بالقسط» به «یاایها الذین آمنوا» گفته شده است و این همان فریادی است که سال‌های سال علامه محمدرضا حکیمی خراسانی در آثار خود بدان پرداخته است. علامه حکیمی مجموعه‌ای از روایات و احادیث اهل بیت را در مجموعه بزرگ الحیات جمع‌آوری کرده است که یکی از پایه‌های اصلی جامعه‌سازی قرآنی را انفاق و زکات مال می‌داند و اینکه رزق و روزی فقرا در میان اموال توانگران قرار گرفته است.

فرهنگ در وزارتخانه‌ها و جامعه مظلوم است

شهردار تهران گفت: واقعیت این است که حوزه فرهنگ در جامعه و در سطح وزارتخانه‌ها مظلوم واقع شده است و کمتر توانسته‌ایم برای سطح آگاهی مردم تلاش کنیم.

مدیریت آلود‌گی هوای تهران توسط باد و باران

عضو فراکسیون محیط زیست مجلس ضمن ابراز تأسف از اینکه آلودگی هوای تهران کماکان توسط باد و باران اداره می‌شود، گفت: قرار است اعضای هیأت رئیسه فراکسیون محیط زیست مجلس برای بررسی آلودگی هوا به سازمان محیط زیست و شهرداری بروند و با ابتکار و قالیباف دیدار کنند.

تقدیر سرلشکر فیروزآبادی از شهرداری تهران

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اهدای لوحی به شهردار تهران، از تلاش‌ها و فعالیت‌های این سازمان در هفته دفاع مقدس تقدیر کرد.

بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات شوراها

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، با اشاره به حضور شهردار و رئیس شورای شهر تهران در نشست هفته آینده این کمیسیون، گفت: در این نشست طرح اصلاح قانون انتخابات شوراها بررسی می‌شود.

جزئیات ساخت مجتمع درمانی رویان

شهردار تهران جزئیاتی درباره ساخت مجتمع درمانی رویان را که مورد انتقاد برخی اعضای شورای شهر قرار گرفته بود،‌ مطرح کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.