فداکاری مرضیه هاشمی، میخ آهنینی بر سنگ…

این روزها در دفاع از خانم مرضیه هاشمی روی زن بودن و مادر بودن او تاکید می شود. عکس او با فرزندان و نوه هایش تکثیر شده و جهت تاثیرگذاری روی قوای عاطفی جامعه به کار می رود که به حق هم هست. اما در مقابل عده ای که همیشه آماده اند تا هوش و ذکاوت و تفاوت خود را به رخ دیگران بکشند می گویند نازنین زاغری و امثالهم هم زن و مادرند و الخ. عزیزان گول این حرف ها را نخورید.

نیازی به تشویق روشن‌فکران نداریم

سینما مثل نماز جمعه، یکی از بخش‌های زندگی ماست که دارد فراموش می‌شود و کاری که اکران کنندگان مردمی عمار می‌کنند حتی برای فیلم‌سازهایی که از این انقلاب نیستند هم مفید است و کمک می‌کند که مردم دوباره با هم فیلم ببینند. این باعث می‌شود کسانی که کنار هم نشستند لذت باهم فیلم دیدن را درک کنند.

بمباران یمن، آغاز فروپاشی آل سعود است

هر چه داریم به آخر الزمان نزدیک می شویم به این آیه «يَوْمَ تُبْلَى السَّرَائِرُ» مرسیم که خداوند در قرآن کریم به آن اشاره کرده است؛ این آیه در شرح حال روزی است که همه اسرار فاش می شود و دیگر چیزی بر کسی پوشیده نیست.

لکه؛ نه در تلویزیون و نه در ماهواره

فیلم «لکه» که یکی از جنجالی ترین و سیاسی ترین فیلم های سال 92 بود و در زمان اکران در دانشگاه های کشور حواشی بسیاری داشت، به سامانه فروش اینترتی پیوست.

حربه غیرهنری روشنفکران علیه هنر حزب‌اللهی‌ها

سیزدهمین نشست نقد فیلمسازان جوان سینمای انقلاب با حضور کارگردانان سه فیلم پرمخاطب جشنواره عمار و نمایندگان اکران های مردمی تعدادی از استان ها و شهرستان های کشور برگزار شد.

«لکه»، بهترین فیلم برای تنویر تاریخ درباره فتنه 88

نعمت الله سعیدی ویژگی دیگر فیلم لکه را جامعیت پیام آن عنوان کرد و افزود: اگر دویست سیصد سال بعد تمام فیلمهای مرتبط با فتنه از بین برود و فقط لکه باقی بماند همین برای اینکه لااقل هفتاد هشتاد درصد حرفهای جبهه خودی درباره فتنه گفته شود کافیست.

تیزر: «لکه» فیلمی که رسانه‌های حامی دولت به آن حمله می‌کنند

به نظر می رسد در روزهای آینده هجمه‌های بیشتری علیه فیلم لکه صورت گیرد. به گفته محمدرضا شفاه تهییه کننده این فیلم فشارهایی از طریق وزارت علوم موجب لغو مجوز اکران‌های این فیلم در برخی دانشگاه‌ها شده است.

فیلم «لکه» در دانشکده صدا‌وسیما اکران شد

فیلم داستانی «لکه» با حضور محمدباقر مفیدی کیا کارگردان و محمدرضا شفاه تهیه کننده این اثر، که هر دو از فارغ التحصیلان دانشگاه صدا و سیما می باشند،دوشنبه اول اردیبهشت در سالن آمفی تئاتر این دانشگاه برگزار گردید.

فیلم: پشت صحنه فیلم «لکه»

فیلم داستانی لکه ساخته محمدباقر مفیدی‌کیاست. لکه فیلم برگزیده فانوس زرین جشنواره مردمی فیلم عمار است. درون مایه این فیلم سیاسی و به فتنه و تشکیل دولت یازدهم می‌پردازد.

لکه ننگ فتنه بر دامن قدرت طلبان

سوژه فیلم بدیع است، چون اولین فیلم داستانی است که با موضوع دولت اعتدال و از آن مهمتر نسبت آن با فتنه ساخته شده است. خط تعلیق اصلی فیلم که کشاکش مادر کشته فتنه با مدیرکل فتنه گر است بسیار جالب شکل گرفته است، به ویژه آن که مدام اتفاقات خلاف انتظار در آن رخ می دهد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.