پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

توافق نیازی به رای مجلس ندارد

سخنگوی دولت درباره رای گیری مجلس درخصوص «برجام» گفت: قرار نیست که مجلس به این توافق رای بدهد؛ طبق مصوبه مجلس توافق در شورای عالی امنیت بررسی می شود و مجلس می تواند نظراتش را به شورا منتقل کند.

دولت به دنبال سرمایه‌گذاری خارجی است

سخنگوی دولت با اشاره به سفر هیات آلمانی به ایران گفت: ما به دنبال جذب سرمایه‌گذاری خارجی هستیم و نه واردات کالاهای خارجی، چرا که توسعه و رشد کشور تنها با منابع داخلی امکانپذیر نیست.

افشانی استاندار فارس و صادقی استاندار قم

سخنگوی دولت از انتخاب علی افشانی به‌عنوان استاندار فارس و مهدی صادقی به‌عنوان استاندار قم در جلسه امروز هیئت دولت خبر داد.

آغاز تهیه و تنظیم لایحه بودجه ۹۵ در دولت

سخنگوی دولت، از تهیه و تنظیم لایحه بودجه سال ۹۵ در دولت خبر داد.

سخنگوی دولت آمار روحانی را رد کرد + جدول

با وجود اینکه رئیس جمهورو معاون اول وی آمار واردات در دولت نهم و دهم را ۷۲۰ میلیارد دلار اعلام کرده بودند؛ سخنگوی دولت امروز در نشست خبری، این عدد را ۴۱۸ میلیار دلار دانست

نوبخت: افزایش قیمت بنزین گرانی نمی‌آورد

سخنگوی دولت با تاکید بر اینکه گرانی ۴۳ درصدی قیمت بنزین تأثیری بر قیمت دیگر کالاها ندارد، گفت: درباره حذف سهمیه بندی بنزین تصمیم بین خوب و خوب تر نبود بلکه بین بد و بدتر، یکی را انتخاب کردیم.

عکس: دولت راستگویان: بنزین گران نمی‌شود

۵ اسفندماه سال گذشته پس از آن که مجلس با هدف همراهی با دولت یازدهم، تبصره ۲۱ لایحه بودجه ۱۳۹۴ (مربوط به هدفمندی یارانه‌ها) را عینا مطابق پیشنهاد دولتی‌ها به تصویب رساند، محمدباقر نوبخت به جمع خبرنگاران آمد و وعده داد که با توجه به مصوبه مذکور، در سال ۹۴ بنزین و گازوئیل گران نخواهد شد.

سخنگو تایید کرد، دفترش تکذیب! +عکس

علیرغم تاکید نوبخت بر حذف 4 میلیون یارانه بگیر از آغاز امسال، دفتر سخنگوی دولت اعلام کرد این خبر صحت ندارد!

حذف یارانه ۵ گروه پردرآمد تکذیب شد

محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در گفتگو با شبکه خبر سیما، خبر حذف یارانه ۵ گروه پردرآمد از دریافت یارانه را تکذیب کرد.

پیش‌بینی نوبخت از رشد اقتصادی کشور

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور پیش‌بینی کرد که در سال ۹۴ رشد اقتصادی کشور به مثبت ۳ درصد برسد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.