ظریف: هدیه من به کسی که لاف قدرت می‌زد

دو اثر جدید استاد فرشچیان با حضور محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه، صادق خرازی، رحمان نامور، مسعود سلطانی فر، معاون رئیس جمهور، علی مرادخانی، معاون هنری وزیر ارشاد و جمعی از هنرمندان و هنردوستان رونمایی شد.

ظریف و جلیلی به کمیسیون برجام مجلس می‌روند

عضو کمیسیون ویژه برجام مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسات آتی این کمیسیون با حضور تیم مذاکره‌کننده فعلی و سابق کشورمان خبر داد.

برنامه سه روز کاری کمیسیون ویژه برجام

عضو کمیسیون برجام از بررسی توافق هسته ای ایران و غرب، با حضور محمدجواد ظریف و سعید جلیلی طی هفته جاری خبر داد و گفت: روز چهارشنبه نیز اعضای کمیسیون از یکی از سایت‌های هسته ای بازدید می‌کنند.

ادعای هاموند مبنی بر مقابله با داعش

 وزیر امور خارجه انگلیس در توئیتر شخصی خود نوشت: در تهران گفتگوهای خوبی با محمدجواد ظریف، وزیر خارجه ایران درباره مسائل امنیتی داشتیم و ‫دو طرف متعهد به مقابله با دولت اسلامی (داعش) شدند‬.

بعید است برجام با دوسوم آرای کنگره رد شود

یک مقام پیشین دولت آمریکا گفت که باور ندارد مخالفان برجام بتوانند در رد کردن آن در کنگره با دوسوم آرا موفق شوند اما اگر این اتفاق بیفتد، تبعات آن برای ایالات متحده بیشتر از ایران است.

هدیه حدادعادل به ظریف، کتاب را پُرفروش کرد

هدیه‌ای که اخیراً حداد عادل پس از مذاکرات به ظریف داده بود، با استقبال از سوی جامعه کتابخوان همراه شده است.

حضور مردم مذاکرات را به نتیجه رساند

وزیر امور خارجه کشورمان امروز در نشست بررسی توافق هسته‌ای وین گفت: تحریم‌های شورای امینت همیشه به جنگ یا تغییر رژیم منتهی شده است، اما نتوانستند مردم ایران را از حاکمیت جدا کنند.

هفت تذکر «ظریف» به «اوباما»

دولت های قبلی آمریکا فرصت های مهمی را با باورهای غلط و آرزوهای خیالی به هدر داده اند و خوبست از این فرصت تاریخی برای به دست آوردن اعتماد ارزشمند مردم ایران که به دلیل دهه ها سیاست غلط و خصمانه ایالات متحده کاملا تخریب شده است استفاده نمایند. مردم ایران با حضور حماسی خود در انتخابات اخیر نشان دادند که تلاش برای ایجاد دو دستگی میان مردم و شکاف افکنی میان مردم و حاکمیت شکست خورده است.

پاسخ ظریف به روحانی درباره توافق ژنو

وزیر امور خارجه در این نامه که بعد از یک سال از اجرای توافق ژنو نگاشته شده است، به صراحت می‌گوید که غربی‌ها به تعهدات‌شان برای کاهش تحریم‌ها پایبند نبودند و حتی در همین مدت اقدامات بیشتری برای حفظ و تحکیم رژیم تحریم‌ها انجام دادند.

تکذیب حضور فرزند ظریف در ازدواج فرزند کری

یک مقام مسوول در وزارت امور خارجه ایران ادعای یک سایت آمریکایی در مورد حضور فرزند وزیر امور خارجه کشورمان در مراسم ازدواج فرزند وزیر امور خارجه آمریکا را خبرسازی محض دانست.