حکم جدید برای طریقت منفرد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در حکمی حسن طریقت منفرد، وزیر سابق بهداشت را به عنوان رئیس مرکز تحقیقات مدیریت و سیاستگذاری سلامت این دانشگاه منصوب کرد.

یارانه داروی بیماران خاص فردا پرداخت می‌شود

مابه‌التفاوت قیمت داروی بیماران خاص را از زمانی که دارو گران شد تا اول مرداد خودمان به بیماران می‌پردازیم و بعد با هماهنگی شورای امنیت ملی به این نتیجه رسیدیم که وزارت بهداشت یارانه دارو را در اختیار بیمار قرار دهد و انتظارمان این است که این یارانه در سیستم معمول بیمه که همیشه با تأخیرهای طولانی همراه است نرود.

بیماران سرطانی برای دریافت یارانه اقدام کنند

وزير بهداشت گفت: کسانی که شماره حساب آنها موجود نیست باید به سامانه ۱۴۹۰ تماس بگیرند.

ثبت‌نام پزشکان خانواده شروع شد

هر پزشک می تواند پس از ثبت نام در سامانه و بررسی مدارکش و دریافت Account (یوزر و پسورد) برای ورود به سیستم، به ویزیت پایۀ بیماران بپردازد و به صورت آنلاین حق ویزیت خود را از ستاد اجرایی برنامه کشوری پزشک خانواده دریافت کند.

پزشك خانواده وارد تهران شد

وزير بهداشت با اشاره به تامين 2 هزار ميليارد تومان اعتبار براي اجراي برنامه پزشك خانواده در سال جاري براي كل كشور، اظهارداشت: با توجه به اينكه مشكل اعتباري در اين زمينه حل شده است، ما تصميم گرفتيم اين برنامه را در شهر تهران آغاز كنيم.

دستور جدید دارویی احمدی‌نژاد

وزیر بهداشت با اشاره به تأمین ارز دارو از دستور ویژه رئیس‌جمهور برای تهیه و ذخیره ۶ تا ۹ ماه دارو قبل از استقرار دولت جدید خبر داد.

غزل خداحافظی دارو با ارزمرجع خوانده شد

بالاخره وعده وزیر بهداشت درخصوص حذف ارز مرجع برای دارو محقق شدوبراساس آخرین خبرها از وزارت صعنت ،معدن وتجارت وبانک مرکزی، ازروزگذشته رسما ارز مرجع برای کلیه کالاها حتی دارو نیز از چرخه پولی کشور حذف شد.

وزیری که تصمیماتش را در حال پیاده‌روی می‌گیرد

یکی از وزرای کابینه دولت گفت: جهت انجام جلسات و تصمیم گیری‌ها‌، به اتفاق معاونین و روسای دانشگاه‌ها به مناطق اطراف تهران رفته و درحین پیاده روی جلسات خود را برگزار می‌کنیم.

ارز دولتی برای دارو حذف شد

وزیر بهداشت گفت: از امسال ارز دارو مبادله‌ای شده یعنی ارز مرجع ۱۲۲۶ تومانی را تقریباً دو برابر قیمت می‌خریم که در این راستا دولت تصویب کرده بابت این امر ۲۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار به وزارت بهداشت بدهند.

فردا؛ افتتاح رسمی پزشک خانواده

وزیر بهداشت از افتتاح رسمی برنامه پزشک خانواده در مراسمی که فردا با حضور رئیس جمهوری برگزار می‌شود، خبر داد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.