عبرت از دیپلماسی فریب

مقاومت کوبا در مقابل آمریکا موجبات مبارزه و بیداری در آمریکای لاتین را فراهم آورد. فشارهای فزاینده‌ای بر این کشور وارد آمد اما این مقاومت کوبا بود که در نهایت آنان را به پیروزی رساند و دشمنی که با حربه تحریم‌، باج‌خواهی می‌کرد را به شکست مجبور کرد.

تعدادی از منتقدان «بی سواد» توافقنامه ژنو را بیشتر بشناسیم

اظهارات عجیب و جنجالی رییس جمهور در اجلاس روسای دانشگاه ها در دانشگاه بهشتی و «بی سواد» خواندن منتقدان توفقنامه ژنو منجر به واکنش های فراوانی میان مردم و نخبگان جامعه گردید و همچنان حیرت افکار عمومی نسبت به بیان این اظهارات از سوی آقای روحانی ادامه دارد.

مناظره قدیری‌ابیانه و زیباکلام

قدیری‌ابیانه و صادق زیباکلام با موضوع«مذاکره با آمریکا» در دانشگاه شهید بهشتی با یکدیگر مناظره می‌کنند.

کابینه هاشمی خانه سالمندان می‌شود

مشاور پیشین آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: حضور هاشمی نشان می‌دهد وی هیچ یک از افراد کارگزاران و اصلاح‌طلبی را که در انتخابات ثبت‌نام کرده‌اند، لایق ریاست جمهوری نمی‌داند و کابینه‌اش نیز به خانه سالمندان تبدیل خواهد شد.

آنچه مبلغین مسیحی انکار می‌کنند را اینجا بخوانید

از مسائل دیگر کلیسا آنگونه که در کشورهای غربی منتشر شده، رواج همجنس‌گرایی در میان کشیشان و راهبه‌های کلیسا است؛ مثلا چند سال قبل یک کشیش همجنس‌گرا به مقام ارشد در کلیسایی در آمریکا منصوب شد.

گزارش تصویری: غرفه تریبون مستضعفین در نمایشگاه مطبوعات

غرفه سایت تریبون مستضغفین در راه رو شانزده نمابشگاه مطبوعات میزبان چهره‌های مختلف سیاسی فرهنگی اجتماعی بود.

اجازه قضاوت درباره تمامیت ارضی خود را به هیچ‌کس نمی‌دهیم

یک کارشناس مسائل بین‌الملل با بیان اینکه جمهوری اسلامی به هیچ سازمان جهانی اجازه نمی‌دهد درباره تمامیتش قضاوت کند، گفت: ایران درباره تمامیت ارضی خود نیز هرگز مذاکره نخواهد کرد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.