باید امتیازات بیشتری از آمریکا می‌‌گرفتیم

عضو مجمع تشخیص گفت: آمریکای طرف مقابل ما در مذاکرات از آنچه در گذشته فرض می‌شد ضعیف‌تر است

«نماد روشنفکری» روی میز صفارهرندی

قرار بود این مراسم به گفته دبیر انجمن مستقل، در سالن فردوسی دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار شود، اما دانشجویان این دانشکده با ترعیب و ارعاب هیأت رئیسه دانشکده ادبیات، مانع از برگزاری این همایش در سالن فردوسی شدند.

امید به آمریکا با تدبیر سازگار نیست

همایش بزرگ دانشجویی استکبار ستیزی «از حماسه حسینی تا دیپلماسی خمینی(ره)» روز گذشته در دانشکده حقوق دانشگاه تهران با برگزار شد. در این همایش 14 شخصیت کشورمان که عملکرد استکبار‌ستیزی داشتند تقدیر شده و به آنها تندیس استکبار‌ستیزی اهدا شد

آقای رئیس‌جمهور! این بود اعتدال؟!

صفارهرندی با اشاره به سخنان چند روز پیش رئیس‌جمهور بیان داشت: آقای رئیس‌جمهور اعتدالی که شما گفتید این بود؟ با گفتن این حرف دیگر کسی نمی‌تواند کنار شما بنیشیند.

هاشمی: هراتی مشاور من نیست

بعد از پایان آن دوره وی منفصل شد و مدت‌ها از وی بی‌خبر بودیم تا اینکه اخیراً با مراجعه به رئیس دفتر این‌جانب و اعلام آمادگی برای همکاری و خدمت به نظام، بدون اطلاع از سوابق چند سال گذشته ایشان، در دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به کار شد که بلافاصله پس از افشای مقاله هتّاکانه، از مسئولیت چندروزه خود عزل شد و در دفتر هم من حکم نداده بودم و مشاور بنده هم نبود و در دفتر بنده هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

صفارهرندی: «سال سی» مرا میخکوب کرد

احساس من این است که در گزینش عکس ها و مطالب این کتاب به عنوان برجسته ترین حوادث تاریخ سی ساله انقلاب، این صداقت در بیان مطلب و تصویرگری وقایع، بحمدالله دیده می شود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.