نظرات کاریکاتوریست‌ها در باره طرح موهن آرمان

اگر به این کاریکاتور یک نگاه تکنیکی داشته باشیم، باید در خصوص بالهایی که برای این غواص‌ها کشیده شده است، گفت که بال به معنی پرواز در فرهنگ ما با بال در فرهنگ غرب متفاوت است و این بالهایی که تصویر شده‌اند نوعی «آنجل» است که به کالبد پر مربوط می‌شود و جنبه معنایی آن را در برنمی‌گیرد.

پوستر محمدحسین نیرومند برای شهدای غواص

محمدحسین نیرومند هنرمند حوزه هنرهای تجسمی به تازگی پوستری را برای شهیدان غواص طراحی کرده است.

فرج‌الله سلحشور،یوسف‌پیامبر خود را تقدیم کرد

در پی موج تقدیم از حاج صادق آهنگران، فرج الله سلحشور، سریال و کتاب یوسف پیامبر را طی نامه ای به حاج صادق آهنگران تقدیم کرد.

تقدیرها از صادق آهنگران ادامه دارد

در ادامه ی تقدیرهای اصحاب جبهه فرهنگ و هنر انقلاب، سید ناصر حسین پور، محمدحسین نیرومند، بهزاد پروین قدس و نعمت اله سعیدی هم با اهدای برخی از آثارشان، به جمع تقدیرکنندگان از حاج صادق آهنگران پیوستند.

چهره‌های تأثیرگذار هنری 92 به انتخاب کیهان

هنر ایران زمین در سال 92 لحظات و موقعیت‌هایی پر فراز و نشیب؛ برمدار بیم و امید و همراه با تردید و تردد را گذراند. اما هر چه بود –بدون شک- حاشیه‌های آن، غلیظ‌تر و شدیدتر از متنش بود. برخی هنرمندان، فقط درگیر حواشی بودند، عده‌ای هم سر در گریبان و بی تفاوت نسبت به پیرامون خود، روزگار را گذراندند! با این حال، بودند هنرمندانی هم که با عبور از پرتگاه حاشیه و غبار بی تفاوتی، با هنر خود به مبارزه با بی هنری ‌‌‌ها برخاستند و ذوق خدادادی که در وجودشان دمیده شده را، نه برای نام و نان که چون چراغی برای روشن کردن راه، جلا بخشیدند.

روایتی از غربت خالق سرودهای انقلاب

دبیر سابق شورای ارزشیابی هنرمندان، نویسندگان و شاعران کشور با انتقاد از توجه ویژه مسئولان ارشاد به یک گروه موسیقی زیرزمینی، به روایتی از غربت محمدعلی ابرآویز، خالق سرودهای انقلاب پرداخت.

اینجانب ۴ ماه است مرحوم شده‌ام!

بنا به تشخیص کارشناسانه جناب آقای محمدحسین نیرومند؛ مشاور و نماینده تام‌الاختیار وزیر ارشاد در شورای ارزشیابی هنرمندان، نویسندگان و شاعران کشور در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران، اینجانب جعفر والی از تاریخ ۹۱/۵/۱ به رحمت ایزدی پیوستم و به دستور وی از دریافت حق کرامت هنرمندان به مبلغ ماهی 180 هزار تومان محروم شدم.

چرا مستند «دستگیری ریگی» ساخته نشد؟

با وجود مدیران حزب‌الهی، باورمند، ولایتمدار، کارآمد و فهیم فرهنگی کشور پس چرا باید آرزوی ساخت فیلم‌های ضداستکباری را به گور برد؟ پاسخ ساده است. روابط و سیاسی‌کاری‌های مدیران حزب‌اللهی، باورمند، ولایتمدار، کارآمد و فهیم فرهنگی کشور! الویت موضوعی ساخت فیلم در کشورمان را تعیین می‌کند.

داوران بخش پویانمایی جشنوارۀ عمار اعلام شد

در بخش پویانمایی، محمدحسین نیرومند، سیدمسعود شجاعی طباطبایی و مازیار بیژنی داوری را بر عهده دارند. بخش کلیپ نیز توسط سیدسلیم غفوری، سیدمحمدحسینی و محمدحسین بدری، داوری خواهد شد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.