انتخابات اثبات کرد که هیچ کس از قهر با صندوق‌ رای سود نمی‌برد

نایب رئیس مجلس گفت: در این دوره از انتخابات فعالان سیاسی به این درک و واقعیت رسیدند که هیچ کس از قهر با صندوق‌های رای سودی نمی‌برد.

تحولی در حوزه اشتغال ایجاد نشده است

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دولت درباره اقتصاد مقاومتی کارهای تئوریکی را انجام داده، اما اینکه در حوزه اشتغال، تولید منابع درآمدی جدید مثل منابع طبیعی و معادن و… فعال شود هنوز تحولی در آن دیده نمی‌شود.

باهنر: انحراف و فتنه خط قرمز ما است

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین در نشست خبری گفت: اجرای پروتکل الحاقی باید مصوبه مجلس داشته باشد

ترکیب کمیسیون ویژه برجام باید جامع باشد

نایب رئیس مجلس با بیان اینکه سیاست راهبردی ما این است که مقوله هسته ای موجب اختلاف در مجلس نشود، گفت: ما تلاش می کنیم که ترکیب اعضای کمیسیون ویژه بررسی برجام از همه فراکسیون ها باشد.

۴۰درصد مشکلات اقتصادی بر اثر تحریم‌هاست

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: تنها ۳۰ تا ۴۰درصد مشکلات اقتصادی ما تحت تأثیر تحریم‌هاست و مابقی مشکلات ما ساختاری است.

باهنر پست نایب رئیسی را از دست می‌دهد؟

تغييرات در تركيب هيات رييسه مجلس حتمي است؛ اين نظر اكثر نمايندگاني است كه حالا منتظرند تا ببينند روز پنجم خرداد صاحبان كدام يك از كرسي‌هاي ١٢ گانه هيات رييسه مجلس تغيير مي‌كنند. دو فراكسيون اصلي مجلس هنوز جلسات رسمي خود را براي شناسايي نامزدهاي‌شان در اين انتخابات تشكيل نداده‌اند. اما نامزدهاي حضور در تركيب هيات رييسه منتظر آن جلسات نيستند و از همين حالا رايزني‌هاي اوليه را كليد زده‌اند.

پایان آخرین نشست وکلای ملت در سال93

آخرین نشست علنی مجلس شورای اسلامی در سال 93 دقایقی پیش با اعلام محمدرضا باهنر پایان یافت.

ایران به جزیره ثبات منطقه تبدیل شده است

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: زمانی رهبران صهیونیست می‌گفتند پایتخت تمام کشورهای اسلامی در تیررس ماست اما امروز مجاهدان فلسطینی ما می‌گویند تمام نقاط اسرائیل در تیررس ما قرار دارد.

حماسه 9 دی درآمد کشور از فتنه 88 بود

دبیرکل جبهه پیروان معتقد است: داستان فتنه از بعد از انتخابات آغاز شد که می‌خواستند شکست انتخاباتی خود را با یَسل‌کشی در خیابان‌ها جبران کنند که از آن زمان حادثه تغییر کرد اما 9 دی معادله‌ها را برهم زد و درآمد کشور از فتنه 88 شد.

حق رزمندگان ادا نشده است

نایب‌ رئیس مجلس با تأکید بر اینکه حق رزمندگان در خدمات‌رسانی ادا نشده است، گفت: اینکه در مجلس طرحی را تصویب کنیم و بعد بگویند نمایندگان موافق کمک به رزمندگان و دولت و شورای نگهبان مخالفند، درست نیست.