فیلم: طهارت محمد (ص) +دانلود

مستند «طهارت محمد (ص)» به کارگردانی محمدرضا دهشیری و تهیه کنندگی مؤسسه المصطفی، به معرفی و زندگی پیامبر اکرم (ص) پرداخته است که برای نمایش در کشور ترکیه به ترکی نیز ترجمه شده است.

آب پشت سد سینمای ما کم است

کارگردان مستند«هلوکاست سبز» با مقدمه چینی درباره بنیادهای روشنفکری، از کمبود نظریه در میان عرصه انقلابی‌ها انتقاد کرد و خاطرنشان ساخت: «ما خیلی از مبانی نظری هنرمان کم است. شهیدآوینی چون هم فلسفه غرب را خوب می شناخت و هم توان استفاده مستقیم از منابع اصل دینی و مذهبی را داشت، خودش می‌توانست به تئوری های جدید برسد.»

تحليل مردم روستاها و شهرستان‌ها درباره فتنه سال 88

او با تشبيه فتنه سال 88 به هلوكاست روشنفكري افزود: جريان فتنه، 24 ميليون انسان را ناديده گرفت و طوري عمل كرد كه گويي آن 24 ميليون نفري كه برخلاف نظر آنها در انتخابات رأي دادند اصلا وجود نداشتند.

ایرانیانی که کمتر «مردم»‌اند!

مستند «ایران سبز» اما برعكس، به خاطر رجوع به اسناد -مردمی كه در سراسر ایران زندگی می كنند- در نهایت، در انتقال پیام مورد نظرش به مخاطب موفق است. ساختار این مستند، به این ترتیب است كه ابتدا طرح مسئله شده و سپس، پاسخ هایی مستند برای حل مسئله ارائه شده است. فیلم با صحبت های موسوی در كنفرانس خبری قبل از اعلام نتیجه شمارش آرا آغاز می شود.