اگر گودینی کمونیست شده بود!

مجتبی رحماندوست گفت: با نگاهی به شرح حال گودینی این سؤال برایم ایجاد شد که چرا وی کمونیست نشده؟ زیرا اگر کمونیست شده بود امروز بهتر تحویلش می‌گرفتند.

می‌توان به آینده ادبیات انقلاب امیدوار بود

محمدرضا سرشار در آستانه برگزاری هفتمین جشنواره داستان انقلاب گفت: اگر در سال رمان‌های محدودی با موضوع انقلاب منتشر شود ولی مخاطبان زیادی را به خود جذب کند می‌توان به آینده ادبیات انقلاب امیدوار بود.

نقد بهرنگی در «صمد بهرنگی آنگونه که بود»

محمدرضا سرشار در اثری جدید به سراغ بررسی آرای ادبی و اندیشه‌ای صمد بهرنگی رفت. این اثر قرار است با نام «صمد بهرنگی آنگونه که بود» از سوی انتشارات سوره مهر روانه بازار کتاب شود.

رضا رهگذر باز هم در رادیو قصه می‌گوید

هر روز شنونده ی داستانهای از برنامه ی « زیر گنبد کبود» رادیو نمایش باشید.

روایت سرشار از نظر امام(ره) درباره ممیزی

رئیس انجمن قلم گفت: نکته دیگر این است که امام(ره) به صراحت گفتند ممیزی باید قبل از چاپ باشد و در همین راستا مشخصا با دست اندرکاران ارشاد در زمان خود صحبت کرده بودند تا ممیزی قبل از چاپ باشد.

سرشار، مجددا رئیس انجمن قلم ایران شد

محمدرضا سرشار در انتخابات داخلی هیئت مدیره هشتمین دوره انجمن قلم ایران به عنوان رئیس انجمن قلم ایران انتخاب شد.

آثار جدید شاگردان سرشار منتشر می‌شوند

محمدرضا سرشار این کتاب را مشتمل بر داستان‌هایی دانست که طی دوسال اخیر در جلسات نقد داستان روزهای سه‌شنبه حوزه هنری مورد نقد و بررسی قرار گرفته‌اند.

نظر محمدرضا سرشار درباره آخرین خوانده هایش

این کتاب – نیز «قیدار» – را به سبب سر و صدای چه بسا حساب شده ای که – مثل اکثر کتابهای داستان چند سال اخیر نویسنده اش – در میان طیف خوانندگان جوان مذهبی برانگیخته بود و پرسشهایی که در باره آن از من می کردند، خواندم.

سرشار: داستان‌نویسی درباره پیامبر، مشق نویسندگی نیست

محمدرضا سرشار در نشست تخصصی پیامبر اکرم(ص) در ادبیات داستانی گفت: نوشتن درباره آن حضرت جایگاه مشق کردن نویسندگی نیست.

سرشار: پسرانم به خاطر مخالفانم٬ از کنکور محروم شدند

نویسنده متعهد و انقلابی کشورمان با اشاره به دشواری‌های کار در عرصه هنر انقلابی گفت: پسران من از اندیشه افرادی که مخالف من هستند، مصون نبوده‌اند و از کنکور مقطع دکتری و حتی مسائل دیگر نیز محروم شدند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.