واکنش شدید روحانی به گرانی‌های اخیر

رئیس جمهور امروز صبح در واکنش به موج شدید گرانی ها گفت: مردم اگر امروز به راحتی از فضای مجازی استفاده می کنند باید بدانند دولت یازدهم و دوازدهم از آبروی خود مایه گذاشته است.

کلیپ طنز/ دادگاه کارمند خاطی گمرک!

انتظارها به سر رسید و بالاخره دادگاه کارمند خاطی گمرک و توهین وی به نماینده محترم مجلس شورای اسلامی برگزار شد!
کاری از محمدرضا شهبازی

اشراف متواضع!

مدیر کاردرست در مدرسه مفتی درست نمیشود. مدیر کاردرست وقتش را بجای اینکه توی مرز تلف کند باید سریع برود پیاده روی اربعین و برگردد و تست بزند برای کنکور. بالاخره هر جامعه‌ای یک عده مدیر میخواهد. اینها قرار است مدیر بشوند و مدیر تربیت کنند تا مستضعفین را از درد و رنج رهایی بخشند.

طنز سیاسی با چاشنی آقازادگی

طنز نگاری آن هم در فضای سیاسی کار هرکسی نیست. در این میان نوشتن طنز آن هم به صورت جدی با درج نام نویسنده در رسانه رسمی و نه در فضای غیر رسمی شبکه‌های اجتماعی و بستر پیامک، آدم خودش را می‌خواهد. ماندن و همچنان نوشتن در این عرصه هم کار هرکسی نیست؛ آن هم در دوره و زمانه‌ای که ظرفیت نقد شدن از زاویه نگاه طنازانه در خیلی از مسئولین، آقایان و باقی افراد وجود ندارد.

شناسنامه عجیب یک شهید

پدر شهید است. اسم شهیدش را می پرسم. می گوید اصغر زعفرانیه. اسم خودش را می پرسم. چیزی می گوید که نمی فهمم.

تعارف كه نداريم، بي‌عرضه‌ايم!

از حق نگذريم اوضاعمان آنقدرها هم بد نيست. اگر ماه‌نامه و هفته‌نامه روي دكه نداريم، تا دلتان بخواهد بولتن و رصدنامه داريم! به بركت خان گسترده بيت المال هر ماه از ده جا كتابچه‌هاي شكيل رصد و بررسي اخبار فرهنگي دستمان مي‌رسد. همان چيزهايي را كه قبلاً در تك و توك نشريات جبهه فرهنگي انقلاب چاپ شده است دوباره چاپ مي‌كنيم و بابتش كلي هم حق الزحمه مي‌گيريم و بعد خوشحاليم كه مادر تهاجم فرهنگي را به عزايش نشانده‌ايم!

انتظار ۵روزه در مزار شهدا برای دیدار رهبرانقلاب

نویسنده کتاب «ماه بندان» با اشاره به حاشیه های سفر رهبر انقلاب به خراسان شمالی در مهرماه ۹۱ گفت: بعضی از افرادی که برای دیدار با رهبری به مزار شهدا آمده بودند ساعت‌ها و حتی ۵ روز در آنجا منتظر بودند چون تاریخ دقیق ورود ایشان به مزار شهدا را نمی‌دانستند.

«ماه‌بندان»؛ روایتی از سفر رهبرانقلاب به خراسان

نویسنده «ماه‌بندان» در این کتاب قریب 190 صفحه‌ای تلاش کرده تا با توجه به حاشیه‌هایی که ممکن است چندان به چشم نیایند، روایتی جذاب و البته تاثیرگذار ارائه کند. او در کنار روایت صحنه‌های جالب توجهی که در پیش چشمانش رقم خورده، به گفت‌وگو با قشرهای مختلفی که در طول این سفر با آنها برخورد داشته، پرداخته است.

طنز: تئوری داماد میشیگان و همسر روشنفکر رامنی

تنها همسر رامنی نبود که به نظریه «داماد لرستان-عروس آذربایجان» استناد کرد. بنابر اخبار واصله، با اعلام نتایج انتخابات به تفکیک صندوق‌ها، فیلهای باغ وحش نیویورک دست به اعتراض مدنی همراه با آتش زدن سطل آشغال‌ها زدند. این فیل‌ها در حالی که صدای فیل در می‌آوردند…

بسته پیشنهادی برای نان خوردن از سبک زندگی!

کامبیز قربه الی الله، اخلال کننده سبک زندگی ایرانی و مروج سبک زندگی غربی بازداشت شد. این فرد با توزیع آدامس بادکنکی، شلوار لی و زیرپراهنی رکابی در صدد بود سبک زندگی غربی را ترویج کند که حین ترکاندن یکی از همین آدامس‌های بادکنکی دستگیر شد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.