تلاش کارگزاران برای به میدان آوردن «ناطق»

کارگزارانی‌ها در کنار اینکه تمام تلاش خود را برای کنار زدن چهره هایی همچون «خرازی و عارف» به کار گرفته اند؛ مدت هاست که سعی خود را برای به میدان آوردن رفیق و یار این روزهای هاشمی یعنی «ناطق نوری» به کار بسته‌اند.

تفرقه ضربه‌های سنگین را بر اصلاحات وارد کرد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس بنیاد امید ایرانیان گفت: سنگین ترین ضربه هایی که اصلاحات متحمل شده ناشی از تفرقه و اختلاف بوده است.

شماره جدید دوماهنامه «طرّه» منتشر شد

شماره جدید دوماهنامه اطلاع رسانی، آموزشی و تحلیلی فرش دستباف ایران با نام «طُرّه»، با پرونده ویژه «ساختار سازمانی فرش» منتشر شد.

رمزگشایی از آقازادگان پشت در اتاق‎بازرگانی

شاید بررسی سوابق فعالیت‎ اقتصادی سایر آقازاده‎ها، برادرزاده‎ها، دامادها و برادران مسئولان ارشد دولتی که این روزها به عنوان فعالین موفق و جوان اقتصادی خود را در رسانه‎ها پرزنت کرده و برای رسیدن به اتاق بازرگانی در تلاش هستند‎، این معما را بیشتر از پیش روشن کند که این جوانان مستعد چگونه در عرض چند سال و بدون اینکه پدران آنها به دلیل کارمندی دولت، سرمایه‎ای آنچنان در حد تجارت‎های میلیاردی در اختیارشان قرار داده باشد، به فعالینی اینچنین موفق در عرصه اقتصاد کشور مبدل شده‎اند!؟

آقازاده‌های دولت در صف ورود به اتاق‌بازرگانی

لیست کاندیداهای اتاق تهران نشان می دهد، تعدادی از فرزندان مقامات سیاسی کشور به جمع کاندیداهای اتاق تهران پیوسته اند.

آقای عارف! تجاهل و مغالطه نفرمائید!

کسانی در سال 88 در راه‌های غیر قانونی وارد شدند، کشور را دچار هزینه کردند برای مردم اسباب زحمت درست کردند، برای خودشان هم اسباب بدبختی و سرشکستگی در زمین‌ و در ملأ اعلی شدند.

ظهور داعش به‌دلیل فهم‌نادرست از اسلام است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، ظهور گروه‌های خشونت‌طلب همچون داعش را به دلیل فهم نادرست از دین اسلام دانست و گفت: اهل سنت و اهل تشیع هردو مورد هجمه گروه‌های افراطی هستند.

کرسی وزارت علوم به چه کسی وفا می‌کند؟

وزارت علوم که در یک سال گذشته ۴ سرپرست و وزیر را تجربه کرده است باید مدت دیگری در انتظار باشد تا وزیر جدید معرفی شود، البته تاکنون گمانه‌زنی‌هایی پیرامون وزیر آینده شنیده شده است.

عارف را جدی نمی‌گیرند اما به بازی می‌گیرند

خاتمی ضمن تأکید بر جذب عارف می‌گوید: اگر دست در انتخابات مجلس زیاد شود و هرکس لیستی جداگانه بدهد، شانس موفقیت اصلاح‌طلبان کمتر می‌شود.

افشاگری عارف از نحوه انتخاب رئیس دانشگاه تهران

با لطفی که وزیر علوم به بنده داشت، گفته بود که اگر من ریاست دانشگاه تهران را بپذیریم تمام انتخابات و تشکیل شورا برای انتخاب رئیس را کنار می‌زنم اما بنده با دوستان شرط کردم که اگر ریاست دانشگاه تهران را بپذیرم دیگر در بنیاد امید ایرانیان و همچنین فعالیت‌های سیاسی و اجتماعی را کنار می‌گذارم که دوستان مخالفت کردند.