تشریح ماجرای کرسنت از زبان نعمت‌زاده

نعمت زاده به جریمه دادگاهی برای قرارداد کرسنت اشاره و خاطرنشان کرد: علیرغم اینکه بارها از طریق برخی کانال‌ها، برگزاری دادگاه کرسنت را که به ضرر ایران تمام می شد، عقب انداختم اما بالاخره دادگاه ایران را به پرداخت جریمه محکوم کرد. برهمین اساس، نه تنها ایران عایدی از فروش گازش نداشت، بلکه محکوم به پرداخت جریمه هم شد.

گوش آقای وزیر دردسرساز شد

 محمدرضا نعمت‌زاده که در ایام رای اعتماد مجلسی‌ها توسط دولتی‌ها پدر صنعت خوانده می‌شد بعد از مدت‌ها از سفر آلمان به ایران بازگشت. سفر عجیب و غریب وزیر صنعت به آلمان آن هم به مدت 25 روز ابهامات بسیاری را مطرح کرد که مهم‌ترین آن بحث سلامت پیرترین عضو کابینه بوده است. نعمت‌زاده در اولین […]

اگر اینگونه کار کنید، پدر صنعت را درمی‌آورید

اقای ابوترابی؛ 191 نماینده طرح دو فوریتی جلوگیری از بازگشت سالمندان و بازنشستگان را امضا کرده‌اند. چرا نمی‌گذارید توزیع شود؟ از شما سید جلیل‌القدر درخواست می‌کنم اجازه دهید که طرح دو فوریتی مذکور اقدام شود.

نعمت زاده: تابه حال سکته قلبی نداشتم

وی در پاسخ به سؤال یکی از نمایندگان مبنی بر عدم کافی بودن سرمایه‌گذاری در مناطق محروم در زمان مدیریتی نعمت‌زاده، گفت: همه باید تلاش کنیم زیرساخت‌های لازم را در این مناطق ایجاد کنیم تا صنعت هم بتواند رشد کند. امروز سرمایه‌گذاری دولتی نداریم و سرمایه‌گذاری‌ها خصوصی است که آن هم انتخابی است اما باید دولت سرمایه‌گذاری‌های خصوصی را با حمایت به سمت مناطق محروم هدایت کند.

اقدامات کوتاه‌مدت روحانی در ۱۰۰ روز اول

رئیس ستاد انتخاباتی روحانی رئیس‌جمهوری منتخب گفت: روحانی در نظر دارد در ۱۰۰ روز و یا ۳ ماه اول کار بعضی اقدامات کوتاه‌مدت را انجام دهد.