پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

استکبار خواب نفوذ در ایران را ببیند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: جبهه استکبار فکر می‌کند می‌تواند در ایران نفوذ کند، آنها باید خواب این اقدام را ببینند و انشاءالله در سال ۲۰۲۵ المپیک کشورهای اسلامی را در بیت‌المقدس اجرا خواهیم کرد.

دغدغه زن مسلمان حضور در ورزشگاه نیست

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه زن ایرانی با نه گفتن به الگوی شرقی و غربی و انتخاب الگوی اسلامی، نماد آزادی و سرافرازی زن در جهان شده است، گفت: حضور زنان در ورزشگاه‌ها فضیلتی برای آنان نیست.

شهدای سال بسیج در ۹۴

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بسیجیان جهان اسلام با الگوپذیری از شهیدان نادر مهدوی و طیبه واعظی، بیش از پیش برای روشنگری علیه استکبار جهانی و حفظ و گسترش آرمان‌های انقلاب اسلامی آماده می‌شوند.

وحشت استکبار از پیام‌های نامه رهبر انقلاب

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: نامه امام خامنه‌ای پیامدهایی بسیار گسترده‌تر از نامه حضرت امام به گورباچف به دنبال خواهد داشت و همان گونه که آن نامه آغازی بر زوال کامل استکبار کمونیستی بود، این نامه نیز مطلع فروپاشی نظام لیبرال ـ دموکراسی غربی است.

حصرخانگی افرادخائن در ایران سردمداران غرب را داعیه دار حقوق‌بشر کرد

وقتی در کشور ما دو نفر خیانت کار با ادعای پوچ و بی منطق اغتشاش برپا کرده و مردم را با تحریک خود به خیابانها کشاندند و آشوب ایجاد کردند به حصر خانگی محکوم می شوند سردمداران غرب داعیه دار حقوق بشر می شوند و از این افراد خائن حمایت می کنند.

آمریکا را دیگر باید «گرگ پیر» نامید

رییس سازمان بسیج مستضعفین با عنوان این مطلب که امروز باید به آمریکا لقب «گرگ پیر» داد، از دست دادن قابلیت نظامی و دفاعی آمریکا را سبب از دست دادن قابلیت های فرهنگی دانست و گفت:آمریکایی که لیبرال دموکراسی را پایان تاریخ عنوان کرده بود، امروز می بیند لیبرال دموکراسی پایان یافته اما تاریخ ادامه دارد.

با وجود غیرت غلبه بر تحریم کار سختی نیست

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: پیاده‌سازی نظریه امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه بسیج حقیقی باید در قالب فرمول دفاع همه‌جانبه شکل گیرد، مستکبران را مستاصل کرده چراکه از هر مسیری علیه انقلاب وارد می‌شوند، به سد بسیج و سپاه می‌خورند.

«تائبین» از موفقیت‌های بزرگ اطلاعاتی بود

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دولت می‌تواند آئین‌نامه تهیه‌شده در خصوص مبارزه با قاچاق کالا را اعمال کند و خیلی ساده می‌توان دامنه قاچاق را کاهش داد، ولی این اراده وجود ندارد.

گزارش فعالیت‌های پنج ساله بسیج

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مجمع عالی بسیج مستضعفین کشور گزارشی از پنج ساله فعالیت بسیج مستضعفین ارائه کرد.

امر به معروف را در 6 محور پیگیری می‌کنیم

رئیس سازمان بسیج گفت: بیش از 10 ماه است که نامه ای با موضوع اقتصاد مقاومتی و به امضای فرمانده کل سپاه به رییس جمهور داده‌ایم و منتظر پاسخ مثبت هستیم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.