افشای حساب و اطلاعات مردم ممنوع است

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه افشای نظام و اطلاعات مردم ممنوع است، گفت: دولت می‌تواند با بررسی درآمد افراد وضعیت دهک‌ها را شناسایی کند.

لزوم جلوگیری از شتاب‌زدگی در تصویب طرح

مخالفان کلیات طرح تعیین تکلیف وظایف وزیر دادگستری با تأکید بر لزوم عدم شتابزدگی در تصویب این طرح از مستقل بودن قوه قضائیه سخن گفتند.

چشمک دوباره «نصف بودجه» به بهارستان

رسیدگی به بودجه‌های سنواتی در مجلس در خوش‌بینانه‌ترین حالت حدود ۲ ماه طول می‌کشد، لذا به نظر می‌رسد لزومی ندارد هر سال تبصره‌های ثابت بودجه مجدداً در مجلس مورد بررسی قرار گیرد.

درآمد زنان باید در درآمد خانوار لحاظ شود؟

من با روش کار ندارم؛ روش‌هایی مانند اینکه خانوار‌ها درآمد خود را در قلک بریزند، حساب مشترک باز ‌کنند و یا یکجا جمع کرده و با هم خرج می‌کنند، به خود افراد بستگی دارد. ما این گونه نگاه می‌کنیم که اطلاعات درآمد افراد باید افشا شود.

اقتصاد مقاومتی لازمه موفقیت در مذاکرات هسته‌ای

نائب رئیس کمیسیون اقتصادی با اشاره به روش قیمت‌گذاری شورای رقابت، انتقاد از تخصیص ارز مرجع برخلاف بودجه، و تاکید بر اهمیت اقتصاد مقاومتی در مذاکرات گفت: کاهش سهم صندوق توسعه ملی آخرین راهکار کسری بودجه است.

قفل خانه‌های خالی چه زمان باز می‌شود؟

مالیات بر خانه‌های خالی شاید آخرین تیری باشد که برای کنترل قیمت‌های افسارگسیخته مسکن از چله رها شده، اما باید دیداین تیر به هدف می‌نشیند یا زور سوداگران بازهم بر قوانین دست‌وپا شکسته می‌چربد؟

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.