چرا شیردال تقلبی در موزه ملی ایران است؟

شیردال قلابی که یک سال پیش دولت آمریکا در دقیقه 90 سفر دولتمردان ایران به آنها هدیه داد در سکوتی معنادار و بدون هیچ اعتراضی به این حرکت تمسخرآمیز آمریکا علیه ایرانیان در کنجی از موزه ملی کشورمان به نشانه حسن نیت آمریکا به ایران در حال نگهداری است!

با حکم نجفی فتوحی سرپرست شریف شد

طی حکمی از سوی محمدعلی نجفی سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دکتر محمود فتوحی فیروز آباد به عنوان سرپرست دانشگاه صنعتی شریف منصوب شد.

«نجفی» مرد استعفا در دولت تدبیر و امید

هر 124 روز یک استعفا. این، آمار فعالیت محمدعلی نجفی در دولت یازدهم است. سیاست‌مدار 63 ساله‌ای که بیشتر مردم، او را با پست وزیر آموزش و پرورش در دهه هفتاد به یاد می آورند.

میراث فرهنگی: محمدعلی نجفی استعفا کرد

محمدعلی نجفی که حدود 5 ماه قبل با حکمی از سوی حسن روحانی به ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری منصوب شده بود، اکنون شنیده می‌شود که استعفا کرده‌است. گفته می‌شود که رئیس دفتر او نیز این خبر را در تماس‌های تلفنی تائید نموده‌است.

طنز: «نجفی مچکریم»!

در واکنش به سخنان سراسر قلیانی محمدعلی نجفی در یکی برنامه زنده تلویزونی، همه اقشار جامعه در صدد تشکر از این چهره فرهنگی! برآمدند.

عکس: اگر نجفی وزیر می‌شد…

حالا فکر کنید آقای نجفی وزیر آموزش و پرورش میشد؟!

تذکر «قلیانی» و «بودجه‌‌ای» به نجفی و روحانی

بیش از ۲۰ نماینده مجلس به رئیس جمهور در مورد لزوم هشیاری معاون گردشگری رئیس جمهور در مصاحبه زنده تلویزیونی و خودداری از سخنان ضد فرهنگی و ضد علمی و مغایر به شئون مسئولان نظام در مورد قلیان تذکر دادند.

نظر «نجفی» از شیردال تا قلیان کشیدن خانم‌ها

رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری درباره محدودیت برای کشیدن قلیان توسط خانم‌ها در بعضی اماکن گفت: با این موضوع مخالفم. حالا بنده با همسرم یا دخترم رفتیم قلیان بکشیم؛ دو پک هم آنها بزنند چه مشکلی دارد؟

نامه اعتراض «نجفی» به یونسکو

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در نامه‌ای به مدیرکل یونسکو، با اشاره به از بین بردن کاشی های چند صد ساله پارسی زبان مقبره نظامی نسبت به سیاست پارسی زدایی کشور آذربایجان اعتراض کرد.

انتصابات جدید در سازمان میراث فرهنگی

رییس سازمان میراث فرهنگی‌، صنایع دستی و گردشگری با صدور احکامی، معاونان «سرمایه‌گذاری‌»، «امور مجلس‌، حقوقی و استان‌ها» و «هنرهای سنتی و صنایع دستی» و همچنین مشاوران امور زنان و بین‌الملل خود را منصوب کرد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.