۲ رویکرد درباره بررسی «برجام» در مجلس

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ اظهار داشت:توافق هسته ای یک قرارداد بین المللی محسوب شده و مشمول اصل ۷۷ قانون اساسی است و دولت باید لایحه ای به مجلس ارائه دهد تا مجلس نقش خود را در بررسی توافق هسته‌ای ایفا کند.

اسامی بدهکاران بانکی اعلام می‌شود

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ با اشاره به این مطلب که مدیر عامل پدیده از کشور خارج نشده است گفت: موضوع بدهی ۹۴ هزار میلیاردی پدیده درست نیست.

صهیونیستی بودن«فیلیپ موریس»محرز است

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: بر اساس مستندات، صهیونیستی بودن شرکت «فیلیپ موریس» محرز است و مجوز شرکت زرین تجارت هم قابلیت اجرا ندارد. از طرف دیگر، وزارت صنعت، معدن و تجارت فاقد نمایندگی از شرکت فیلیپ موریس است.

گزارش«فساد در فوتبال» پس از جام‌‌جهانی

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی از ارائه گزارش «فساد در فوتبال» پس از برگزاری جام‌ جهانی خبر داد.

دولت در این هفت ماه با منتقدانش چه کرد؟

برخورد دولت یازدهم با منتقدان عملکردش نیاز به گذر زمان دارد، اما بررسی کارنامه ۷ ماهه دولت تدبیر و امید، فضای امیدوارکننده‌ای را در مقابل دیدگان منتقدان قرار نمی‌دهد.

آخرین وضعیت پرونده کرسنت در دادگاه لاهه

مختصری از این لایحه از یک منبعی به دست رسیده است اما در عین حال پیگیری کردیم تا هرچه زودتر این لایحه از طرف نماینده ایران تحویل دادگاه شود. چون تحویل داده نشده بود و خوشبختانه یکی- دو ماه قبل از عید آن را تحویل دادند. ان‌شاء‌الله اگر خوب دفاع شود و منجر به محکومیت طرف مقابل شود، دیگر آثار و تبعات اقتصادی ندارد و ما می‌توانیم در قیمت آن تجدیدنظر کنیم و یا اگر بنا بر فروش بود، قراردادی جدید بسته شود.

پای مجری 90 هم به کمیسیون اصل 90 بازشد

از آقای فردوسی‌پور مجری برنامه تلویزیونی 90 نیز برای حضور در کمیسیون اصل90 دعوت بعمل آمده است.

آخرین خبر از پرونده رشوه در فوتبال

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که تاکنون هیچ متهمی در جریان پرونده رشوه در فوتبال بازداشت نشده است.

دلایل احضار احمدی‌نژاد به دادگاه

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی آخرین وضعیت پرونده فروش مگان‌های عدم‌تعهد، دادگاه احمدی‌نژاد، رشوه در فوتبال، بابک زنجانی و زمین‌خواری در لواسانات و دماوند را تشریح کرد.