پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

اجتماع فعالان جبهه فرهنگی انقلاب در حسینیه هنر

فعالان فرهنگی کشور در ششمین سال متوالی بر سر یک سفره گرد هم آمدند تا دیداری را تازه کنند و از دغدغه های و اولویت های فرهنگی کشور بگویند.

شعر محمدمهدی سیار برای «جهاد مغنیه»

با اعلام خبر به شهادت رسیدنِ «جهاد مغنیه» فرزند شهید «عماد مغنیه» توسط اسرائیل، محمدمهدی سیار شاعر مطرح انقلاب نیمایی کوتاهی را به این شهید جوان تقدیم کرده است. سیار بر پیشانی این شعر نوشته است: چند سطر به احترام شهيد رشيد اسلام: “جهاد عماد مغنيه”

۲غزل قرآنی در وصف پیامبر خاتم(ص)

شعر را در حال و هوای دو سوره ضحی و انشراح سروده‌ام؛ این دو سوره بر اساس روایات به هم پیوسته‌اند؛ خداوند در این دو سوره محمدش(ص) را نوازش می‌کند و چه سوگندها می‌خورد که من تو را رها نکرده‌ام و از طعنه‌ها دلخور نباش.

نعمت‌الله سعیدی؛ حکیم روزنامه‌نگار

برخی از شاعران در طول تاریخ اگر می خواستند گوهر شعری را خرج کنند جز در خاندان عصمت و طهارت و وابستگان به آنها و در درگاه اجتهاد و ولایت، این را در جای دیگری خرج نکردند و به نظر من آقای سعیدی یکی از کسانی است که بر این اعتقاد پابرجاست و شعر خودش را حرام جاهای دیگر نکرده است.

فرج‌الله سلحشور،یوسف‌پیامبر خود را تقدیم کرد

در پی موج تقدیم از حاج صادق آهنگران، فرج الله سلحشور، سریال و کتاب یوسف پیامبر را طی نامه ای به حاج صادق آهنگران تقدیم کرد.

تقدیر هنرمندان انقلابی از صادق آهنگران

به مناسبت بزرگداشت صادق آهنگران در مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار فعالان فرهنگی در حرکتی خودجوش آثار خود را به این چهره تاثیرگذار انقلاب تقدیم کرد‌ه‌اند.

اشعار سیار ادا و اطوار نیست

سعید بیابانکی گفت: تقلیدها در شکل‌های هنری به حدی بوده است که حتی شاعری که ادای فلان شاعر را در می‌آورد بیشتر از شاعر اصلی طرفدار دارد؛ از این خوشحالم که اشعار آقای سیار، ادا و اطوار کسی نیست.

مرگ بر آمریکا۹۳ با صدای حاج‌صادق آهنگران +دانلود

یاشگاه ترانه و موسیقی راه که سال گذشته در محل لانه جاسوسی از قطعه «مرگ بر آمریکا» با صدای حامد زمانی رونمایی کرده بود، امسال به دلیل تقارن عاشورای حسینی با سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا (۱۳ آبان ماه) سرود «مرگ بر آمریکای ۹۳» را به عاشوراییان استکبارستیز تقدیم می‌نماید.

«غزه پیروز» با شعر مهدی سیار و صدای پویا بابایی +دانلود

دشنه دشمنا همه یک طرف | خنجر نابرادرا یک طرف || یوسف تنها، تو ولی عزیزی | لا تخف، الله معک،لا تخف

نماهنگ: ترانه «میکشیم» اثر جدید حامد زمانی

روز گذشته و در آستانه روز قدس جدیدترین اثر حامد زمانی با عنوان «می‌کشیم» رو نمایی شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.