سازش و صلح با كفر حرام است

ما هیچ چاره‌ای نداریم، مگر آن‌که در راه خدا بجنگیم؛ فی‌ سبیل‌ الله! نه به خاطر پول، نه ثروت، نه زن و بچّه، نه شهوت، نه هوای نفس، نه مکنت، نه قدرت، نه جاه، نه مقام، نه ریاست… هیچی! ما فقط باید در راه خدا بجنگیم و از خودمان مایه بگذاریم. و سخن جالبی که در اوّلِ جنگ گفته شد، همان فرموده‌ی امام عزیز است که گفت: ما در این جنگ، چون حسین وارد شده‌ایم و چون حسین، باید به شهادت برسیم.

صوت: «چشم مجنون» جدیدترین اثر حامد زمانی

چشم مجنون جدیدترین اثر حامد زمانی منتشر شد. این اثر بر اساس شعری از محمدمهدی سیار ساخته شده و تنظیم آن‌را نیما نور محمدی و میکس و مستر بر عهده رضا پور رضوی بوده است.

عکسی که «شمخانی» فراموش نخواهد کرد

دبیر شورای عالی امنیت ملی، هرگز همرزمان شهیدش را از یاد نخواهند برد. مردانی که رفتند تا امروز، شمخانی و همانندان او، بتوانند با عزت و سربلندی، در برابر بیگانگان قد علم کنند و از حقوق حقه ملت ایران دفاع نمایند. انشاءالله

گل‌علی! نگران نباش؛ 10 سال دیگر قدر کتاب‌های تو را می‌دانیم

اما گل‌علی نگران نباش! الان وقت این کتاب‌های تو نیست. ما اهل کتاب نیستیم؛ بولوتوث بازی می‌کنیم، در قهوه‌خانه قلیان می‌کشیم، چرت و پرت می‌گوییم، بچه‌هایمان با جوی‌استیک مشغول‌اند و مرتب گرم گفتن خزعبلات هستیم اما 10 سال دیگر خواهد بود که قدر این کتاب‌ها دانسته می‌شود.

سوریه همت یا خرازی‌ داشت وضعیتش این‌ نبود

نگ به عنوان یک مساله، موضوع حقیقی ما نیست. مهم انسان‌هایی که در آن حضور داشتند و جنگیدند و به دفاع پرداختند و افکار و عقاید آنهاست که برای ما ارزش دارد؛ چراکه توانست اسلام، عرفان، معنویت، انسان‌سازی و ولایت‌پذیری حقیقی را در تمامی ابعاد جاری کند.

ماجرای درگیری اکبر گنجی با شهید همت

یک نگاه که به همت انداختم، دیدم صورت سبزه‌اش از غضب مثل لبو سرخ شده و در سکوت با آن نگاه تیز خودش، زُل زده به اکبر گنجی. آمدم قدم از قدم بردارم و به سمت حاجی بروم که… کار خودش را کرد!

نبرد بی‌پایان؛ روایت شهید همت از چالش ایران و آمریکا + صوت

این فایل صوتی از سخنرانی سردار خیبر، شهید همت درباره‌ی چالش ایران و آمریکا به مدت یک ساعت است. این کلیپ که با سخنان امام خمینی (ره) و موسیقی تدوین شده است، برای اولین بار در اینترنت توسط «تریبون مستضعفین» منتشر می‌شود.

راهی به جز جنگیدن برای ما نیست

هر زمان حال حاج همت دگرگون می شد روی پنجه های پا می ایستاد و رگ هایش بیرون می زد و می گفت “بچه ها راهی به جز جنگیدن برای ما نیست”… وقتی صحبت می کرد بچه ها چنان انرژی می گرفتند که می خواستند کوه را از جا برکنند… همت! من نمی فهمیدم تو چه می گویی … می دانی کی فهمیدم؟ روزی که از اینها استقبال کردیم… “اگر نجنگید اینها دوباره عنان ما را در دست می گیرند “

امام تبلور ادامه‌دهندگان راه امامت و شهامت و شهادت

مادر جان، جامعه ما انقلاب كرده و چندین سال طول می كشد تا بتواند كم كم صفات و اخلاق طاغوت را از مغز انسانها بیرون ببرد ولی روشنفكران ما به این انقلاب بسیار لطمه زدند زیرا نه آن را می شناختند و نه باریش زحمت و رنجی متحمل شده اند از هر طرف به این نو نهال آزاده ضربه زدند ولی خداوند، مقتدر است … مادر جان من متنفر بودم و هستم از انسانهای سازش كار…

قصه انقلاب به روایت شهید همت

حرکت بعدی آمریکا به انحراف کشیدن انقلاب بود و این از کسی ساخته نبود مگر بنی صدر…. بنی صدر انتخاب شد ولی حرکت بنی صدر و راهی که او می پیمود و در کنار آن حرکت منافقین، که مدارکش موجود است، نشان داده که چنین نیست. طبق مدارک، از بیست و چهار ساعت بعد از ریاست جمهوری بنی صدر منافقین مستقیماً با او ارتباط …

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.