بهترین آثار هنری که ما را به امام رئوف نزدیک کردند

درفرهنگ و هنر رضوی آثار زیادی به چشم میخورد که هر کدام از ویژگی ها و امتیازات خاصی برخوردار هستند. دراین بین برخی از آثار تاثیرگذاری بیشتری پیدا می کنند و با استقبال گسترده ای روبرو می شوند. در زیر به معرفی برخی از این آثار ماندگار در فرهنگ و هنر رضوی می پردازیم.

کجا برویم، چه ببینیم، بخوانیم و بشنویم

هفته دوم اسفند ماه مصادف شده است با فاطمیه اول به همین مناسبت پیشنهادات ما برای اوقات آخر هفته رنگ و بوی فاطمی گرفته است.

عکس:تلاوت قرآن خواننده‌ امروزی در کنار امام

محمد مهدی واعظی اصفهانی معروف به محمد اصفهانی همان کسی است که در مراسم استقبال از حضرت امام خمینی(ره) در بهشت زهرا به تلاوت قرآن پرداخت.

اصفهانی در اوج یا افول؟

موسیقی در آلبوم «شکوه» کاملا در خدمت کلام است و کلام شیوای اصفهانی که شبیه روزهای اوج این خواننده است، مخاطب را درگیر مضمون و انتقال پیام آلبوم می‌کند. اصفهانی در این آلبوم به دنبال تجربه‌گرایی نرفته و خود دوست‌داشتنی گذشته‌اش را تکرار می‌کند و شاید همین موضوع برگ برنده آلبوم تازه‌اش باشد.

علاقه بابک بیات به محمد اصفهانی

بامداد بیات با حضور در برنامه «موسیقی من» در گفتگو با فرزاد حسنی آهنگ «آسیمه سر» را نوعی عاشقانه اعتراضی مانند سایر کارهای پدرش زنده‌یاد بابک بیات دانست و محمد اصفهانی را خواننده مورد علاقه پدرش معرفی کرد.

۳ قطعه موسیقی درباره فلسطین + دانلود

به مناسبت حمله رژیم صهیونیستی به غزه ۳ آهنگ زیر از محمد اصفهانی، امیرتاجیک و محسن چاوشی که جزو معدود کارهای تولید شده بعد از انقلاب در رابطه با فلسطین و مقاومت مردم مظلوم در سرزمین های اشغالی است برای استفاده مخاطبان تقدیم می‌شود.

آنونس «بوسیدن روی ماه» با صدای اصفهانی

ترانه این آنونس با صدای محمد اصفهانی و نگار جواهریان، سروده عبدالجبار کاکایی است و موسیقی آن را آریا عظیمی‌نژاد ساخته است. این همکاری مشترک هنرمندان سرشناس ایرانی عاشقانه‌ای برای مادران ایرانی است و به این ترتیب برای نخستین بار تجربه‌ای بدیع در ساخت آنونس یک فیلم اتفاق می‌افتد.

محمد اصفهانی در سوگ امام نقی(ع) می‌خواند

محمد اصفهانی در این آیین که روز جمعه پنجم خرداد برگزار می‌شود، قطعاتی را اجرا خواهد کرد.

یا مقلب القلوب والابصار با صدای «محمد اصفهانی»

تریبون مستضعفین سال جدید را به تمامی ایرانیان، به خصوص خوانندگان این سایت و کسانی که در یک ساله اخیر همراه آن بوده اند تبریک عرض نموده و از خوانندگان محترم طلب دعای خیر دارد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.