افزایش ظرفیت مترو به 10 میلیون نفر در روز

قالیباف با مقایسه آمار ساخت تونل های مترو در طولسه دهه گذشته، ابراز داشت: از سال 1365 تا 1384حدود 34 کیلومتر تونل مترو احداث شده است اما از سال 84 تا امروز 170 کیلومتر مترو بهره برداری می شود و کارهای نهایی 60 کیلومتر دیگر از خطوط مترو نیز در حال انجام شدن است تا آماده بهره برداری شود.

وانت‌های دوره‌گرد عیب بزرگ قالیباف

روزنامه هفت صبح حضور وانت‌های دوره گرد را عیب بزرگ باقر قالیباف شهردار تهران دانست. سرویس اجتماعی فردا- روزنامه هفت صبح حضور وانت‌های دوره گرد را عیب بزرگ باقر قالیباف شهردار تهران دانست. این روزنامه در مطلبی با عنوان «دستپخت ۱۰ ساله قالیباف» به برخی از نکته‌های مثبت و منفی کارنامه شهردار تهران پرداخته است. […]

ادعاهای مضحک اصلاح‌طلبان با بیلبورد خیالی

روزنامه شرق و صادق زیباکلام در حالی هفته گذشته از انتشار بیلبوردهای “فرش قرمز برای فابیوس” توسط شهرداری انتقاد کرده بودند که بعدا مشخص شد هرگز چنین بیلبوردهایی در کار نبوده و آنها ندیده لب به انتقاد از شهرداری گشوده‌اند

امروز از بی‌عملی و سوءمدیریت بیشتر از فشار دشمن رنج می‌بریم

آنتی تز انقلاب اسلامی، فرهنگی است که اصالت را در توسعه اقتصادی و تولید نامتوازن ثروت آن هم به هر قیمت می داند و کشور را مقهور حرکت استکبار جهانی و مجبور به تمکین می پندارد. منطق مجاهدت در نظریه امام در مقابل منطق راحت طلبی و اشرافیت برآمده از نگاه سرمایه داری غرب جدالی تاریخی را رقم زده است که اکنون نیز در جریان است.

آغاز تغییرات مدیریتی در شهرداری تهران

تغییر ناگهانی معاونان شهردار تهران، رفتن شهاب مرادی از سازمان فرهنگی هنری شهرداری ، واکنش ها به اعلام واگذاری مسئولیت اتمام مصلای امام(ره)، به شهرداری تهران از مهمترین اخبارشهری این هفته بود .

اقتصادمقاومتی در شهرداری پایه‎گذاری شد

به گفته شهردار تهران، اقتصاد مقاومتی در شهرداری تهران پایه گذاری شده است.

«ابتکار» و «قالیباف»به مجلس فراخوانده شدند

عضو فراکسیون محیط زیست مجلس از فراخواندن «ابتکار» و «قالیباف» به خانه ملت برای بررسی علل آلودگی هوای تهران خبر داد.

دوازدهمین نمایشگاه «عطر سیب» افتتا‌ح‌شد

دوازدهمین نمایشگاه بزرگ فرهنگی عطر سیب صبح روز شنبه 26 مهرماه به صورت رسمی توسط دکتر قالیباف شهردار تهران افتتاح شد.

نابینایان همچنان در حسرت شهری امن

هر ساله و همزمان با 23 مهر به یاد گروهی از جامعه می‌افتیم که برای استفاده از امکانات در سطح شهرها و به ویژه در کلان شهرها با مشکلات زیادی روبرو هستند و بارها آنها را فریاد زده‌اند، اما انگار قرار نیست مشکلات آنها دیده و حل شود!

قالیباف: درمذاکرات نباید گرفتار سازش‌ منفعلانه شویم

قالیباف اضافه کرد: همزمان با تحولات در ایران، مناسبات قدرت در منطقه و جهان تغییر کرد و ایران به عنوان کانون هدایت از مستعضفین و مظلومان تبدیل شد و ما با تأمل در دوران گذشته در می‌یابیم که آنچه ما را توانمند ساخته، فرهنگ برخواسته از انقلاب،‌ مجاهدت‌، ایثار و بهره‌گیری از جوانان و امکانات داخلی بوده است که ما آن را فرهنگ جهادی می‌نامیم.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.