سمت جدید وزیر ارتباطات سابق

سرلشکر سید حسن فیروز‌آبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح طی حکمی امیر سرتیپ دکتر محمد حسن نامی را به سمت جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس منصوب کرد.

دومین وزیر احمدی‌نژاد در کابینه روحانی؟

با انتصاب نامی به این سمت، وی از جایگاه معاونت ریاست جمهوری در جلسات هیات دولت حضور می‌یابد.

سازمان اقتصاد دیجیتالی تشکیل می‌شود

وزیر ارتباطات با اشاره به سهم بسیار کم ایران از حجم ۲۸۴ میلیارد دلاری تجارت دیجیتالی جهان از تلاش وزراتخانه متبوع خود برای تشکیل سازمان اقتصاد دیجیتالی و ارائه این موضوع به مجلس برای گنجانده شدن در قانون جامع این وزارتخانه خبر داد.

هر ایرانی درکنار کدپستی ایمیل ملی می‌گیرد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: براساس برنامه های درنظر گرفته شده برای تعامل و ارتباط دو طرفه دولت و مردم از این پس هر ایرانی در کنار کدپستی، یک پست الکترونیک اختصاصی دریافت خواهد کرد.

جزئیات گزارش‌ نامی به روحانی

وزیر ارتباطات در دیدار با رئیس جمهور منتخب، با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت شاخص‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات اعلام کرد: ضریب نفوذ اینترنت کشور هم‌اکنون 44.6 درصد و پهنای باند اینترنت بین‌الملل 73 گیگابیت بر ثانیه است.

دلیل افت سرعت اینترنت در ایام انتخابات

وزیر ارتباطات گفت: کاهش سرعت اینترنت که در زمان انتخابات برخی آن را اختلال نامیدند ناشی از راهکارهای امنیتی بود که برای حفظ آرامش کشور در زمان برگزاری انتخابات چاره شده بود.

طرح جامع وزارت ارتباطات در مجلس

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: طرح جامع این وزارتخانه در آینده نزدیک در صحن علنی مجلس مطرح می‌شود که در نهایت قانون جامعی خواهد بود که در 50 سال آینده نیاز به تغییر نداشته باشد و وزارت ارتباطات را بیمه کند.

تعرفه تلفن همراه افزایش نمی‌یابد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر اینکه وضعیت اینترنت در کشور خوب است، گفت: تلاش می‌شود تا در سال جاری تعرفه تفلن همراه و ثابت افزایش نیاید.

وزیر ارتباطات: قطعی اینترنت دیگر نشدنی است

وزیر ارتباطات گفت: تا حال حاضر شبکه ملی اطلاعات ۶۴ درصد پیشرفت داشته است و با توسعه ظرفیت فیبرنوری و دیتاسنترهای استانی و مرکزی به سمت ارتقای هرچه بیشتر جایگاه آن می‌رویم.

نامی: در سال ۹۲ قطعی اینترنت نداریم

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر اینکه در سال ۹۲ قطعی اینترنت نخواهیم داشت، گفت: تلاش وزارتخانه بر این است که پهنای باند و ظرفیت داخل افزایش یابد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.