در ایران، اشرافی گری هزینه ی خود را نمی دهد

مشکل مسکن یکی از مشکلات امنیتی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی جامعه شده است. در واقع در حال حاضر اجازه داده‌ایم که سوداگری در بخش مسکن افزایش یابد و این امر یک جریان سازمان یافته است که مسئولان امر و سازمان‌های مربوط باید پاسخگوی آن باشند.

هشت گفتار در اقتصاد تحریم منتشر شد

کتاب «هشت گفتار در اقتصاد تحریم» اثر جمعی از اساتید مطرح کشوری است که توسط نشر سدید و به اهتمام مرکز تحقیقات بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) منتشر شد.

مناظره‌ای برای عملکرد دولت در اقتصادمقاومتی

یک کارشناس اقتصادی و استاد دانشگاه گفت: مناطق آزاد از جمله موارد انتقادی است چرا که طبق نظام اقتصاد جهانی مناطق آزاد باید مبادی خروج و صادرات باشند که متأسفانه در کشور ما این مناطق فقط مبادی ورود کالا شده‌اند.

تحریم‌ها به دلیل بی‌توجهی به تولید ملی است

خوش چهره گفت: متاسفانه در ایران عمدتا حقوق‌بگیران مالیات می‌دهند و بسیاری از شغل‌های غیرمولد مثل واسطه‌گران و سوداگران از قلمرو دریافت مالیاتی به دور هستند.

3مولفه اصلی برای مطالبه‌گری اتاق تعاون ایران

یک کارشناس اقتصادی با اشاره به اینکه تبدیل اتاق تعاون ایران به عنوان یک نهاد مطالبه‌گر در گروه عملکرد مثبت آن خواهد بود، گفت: اتاق تعاون باید به تصمیم‌سازی نزدیک شده و از نظر انتقال نظرات در حوزه سیاست‌گذاری استمرار داشته باشد.

ساده‌انگاری مسئولین خطرناکتر از تهدیدهای دشمن است

تجربه‌ی 30 ساله‌ی مدیریت نظام و ظرفیت‌های اقتصادی کشور نشان داده است که چنانچه با درایت و بصیرت کار کنیم، بسیاری از این تحریم‌ها را می‌توان کم‌اثر و بی‌اثر کرده و حتی تبدیل به فرصت نمود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.