نهیب کم‌سابقه‌ رهبر انقلاب درباره مذاکره با آمریکا

از ابتدا با هوشمندی رهبر انقلاب فقط مجوز مذاکره در زمینه هسته ای به تیم مذاکره کننده داده شده بود و اگر دامنه مذاکرات به مسایل دیگر کشیده می شد به دلیل گستره اختلافات و حقه بازی آمریکا یی ها مذاکرات به هیچ نقطه معینی نمی رسید.

راهکار مجلس برای تامین نظر دولت

عضو هیات رئیسه مجلس ضمن تایید نظر وزارت خارجه مبنی بر اینکه تصویب برجام در مجلس به مصلحت نیست، گفت: لایحه برجام باید به مجلس ارائه شود تا نمایندگان در صورت صلاحدید اجازه اجرای مشروط آن را بدهند.

«برجام» تنها با تصویب در مجلس معتبر است

عضو هیات رئیسه مجلس با تاکید بر اینکه توافق تنها در صورت تصویب در مجلس معتبر است، گفت: باید متن توافق پس از تصویب در هیات وزیران، به صورت لایحه با امضای رئیس‌جمهور جهت بررسی و تصویب به مجلس ارائه شود.

توافق نیازمند تایید مجلس است

دو نماینده مطرح مردم در مجلس تاکید کردند: یا باید کلیه تحریم‌‎ها در روز اجرای توافق طرفین لغو شود یا اینکه نباید توافقی امضا شود. در صورت شکست مذاکرات ما به خاطر مقاومت تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای ایران دربرابر خواسته های نامشروع آمریکا باید از آنها به صورت تاریخی تقدیر شود.

برخی هنوز مایلند آمریکا را مظهر تمدن بدانند

آقای بن افلک که کارگردان، تهیه کننده و بازیگر این فیلم هستند، در فیلم با عنوان یک فیلمساز علمی- تخیلی برای این 6 نفر پاسپورت کانادایی صادر می کند و به اسم بازیگرهای این فیلم علمی- تخیلی که اسم آن فیلم «آرگو» است، این 6 نفر را از کشور خارج می کند. در واقع در یک داستان دراماتیک از یک شکست بزرگ به نام 13 آبان که داغی بر دل آمریکاست، یک موفقیت شکوهمند می سازند.

نامه ۷ نماینده‌مجلس به قاضی‌ پرونده مهدی‌هاشمی

اصل 165 قانون اساسی مقرر می دارد: «محاکمات علنی انجام می­شود و حضور افراد بلامانع است. مگر آن که به تشخیص دادگاه علنی بودن آن منافی عفت عمومی، یا نظم عمومی باشد. یا در دعاوی خصوصی طرفین دعوا تقاضا کنند که محاکمه غیرعلنی باشد.». به نظر می‌­رسد هیچ کدام از موجبات غیرعلنی بودن دادگاه در مورد این پرونده وجود نداشته و از این رو، برگزاری غیرعلنی جلسات دادگاه، وجاهت قانونی نداشته‌ ­باشد

دهقان: نگران مفاسد اقتصادی در دولت‌ یازدهم هستیم

البته اختلافات سياسي هم وجود دارد . جريان اصلاحات تحت پوشش شعارهاي اعتدال آقاي روحاني بدنبال فتح سنگر به سنگر خواهد بود و اگر آنها از اكنون براي بدست گرفتن مجلس دهم برنامه ريزي نكنند بايد تعجب كرد. هر چند با توجه به مجموع شرايط كشور بعيد است آنها بتوانند توفيقي در اين زمينه داشته باشند و بتوانند اكثريت مجلس را بدست بگيرند.

ایران رتبه اول سرطان معده در جهان است

بخش قابل توجهی از میوه ها و سبزیجاتی که می خوریم بر خلاف انتظارمان که باید برایمان سلامتی بیاورند موجب ابتلای ما به سرطان می شوند

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.