آخرین تلاش اصلاحات برای مقابله با قانون

بازخوانی وقایع تحصن و استعفای اصلاح‌طلبان در مجلس ششم و قرار دادن آن در کنار اظهارات روزهای گذشته آنان نشان می‌دهد که این جریان، هنوز علاقه ای به پذیرش قواعد اصلی انتخابات ندارند.

تعریف اعتدال از زبان افراطیون!

این سوالاتی است که مدعیان دموکراسی و انتخابات آزاد هیچ گاه بدان پاسخ نخواهند داد و رای مردم را وقتی دارای ارزش می دانند که هم نظر آنها باشند در غیر این صورت مردم به توده تبدیل شده و منتخب مردم متهم به عوامگرایی و پوپولیسم می‌شود!

خاتمی را رد صلاحیت کنند، کشور سقوط می‌کند

به نظر می‌رسد پروژه رسانه‌ای آشوب‌طلبان در آستانه ورود به مراحل جدی انتخابات نظیر ثبت‌نام کاندیداها، وارد فاز جدیدی شده و برنامه «حضور خاتمی و سپس هاشمی» در دستور کار این جریان قرار گرفته است؛ سناریویی که مصاحبه هتاکانه و گردن‌کشی محمدرضا خاتمی بخشی از آن است که احتمالا در روزهای آینده باید شماره‌های بعدی آن را نیز مشاهده کرد.

نظرسنجی فیس‌بوکی همسر خاتمی برای «خاتمی»

همسر محمدرضا خاتمی گفت: من از روی عکسی که می‌گذارم، از روی تعداد کامنت و تعداد لایک می‌فهمم که در این موقعیت، این طرف محبوب است یا نه.

بدون تحقق شرایط برادرم اصلاح طلبان در انتخابات شرکت نمی‌کنند

حضور اصلاح طلبان با سرلیستی دکتر محمدرضا عارف در انتخابات مجلس نهم صحت ندارد و به طور قطع تا زمانی شرایط محمد خاتمی برای ورود اصلاح طلبان به انتخابات مجلس از سوی نظام تحقق پیدا نکند اصلاح طلبان درانتخابات مجلس شرکت نخواهند کرد.

دبیر مشارکت درباره برانداز بودن حزبش «سند» خواست!

رفتار غیرقانونی و به صحنه کشاندن هواداران برای برخورد با دولت قانونی، موضوعی اتفاقی و از سر احساسات ناشی از شکست در انتخابات نبوده؛ بلکه بر اساس اسناد موثق موجود، استراتژی دائمی این حزب آشوبگر می باشد که فشار از پایین و چانه زنی از بالا، بعنوان شعار محوری بارها توسط سران آن تکرار شده و در سالهای گذشته کراراً به مرحله اجرا گذاشته شده است. بیانیه حزب مشارکت در 25 خرداد نیز در کیفرخواست مورد توجه بود که در آن انتخابات، ” کودتا و سناریوی از پیش طراحی شده” عنوان شده بود