درخواست رحیمی از مهدی هاشمی چه‌بود؟

دومین درخواست رحیمی از مهدی اما درباره حمله‌هایی است که برخی روزنامه‌های نزدیک به خانواده هاشمی به وی و مرخصی رفتن‌هایش از زندان داشته‌اند؛ «به روزنامه‌هایتان بگوئید اینقدر به مرخصی رفتن‌های من از زندان حساسیت نشان ندهند»

انتقاد از توقیف رسانه‌های منتقد توافق

دبیرکل انجمن روزنامه نگاران مسلمان با انتقاد از سمت گرفتن منصوبین محمد رضا رحیمی در دولت گفت: متن برجام مقدس نیست که مطبوعات منتقد به آن را توقیف می‌کنیم.

«م.ه» هم مثل رحیمی«خودیِ متهم»است

معاون فرهنگی قوه قضائیه گفت: آقای «م. ه» را نیز خودی متهم می‌دانم؛ چراکه فعلاً از نظر قضایی متهم محسوب می‌شود و نمی‌توانیم بگوییم متخلف است.

بعد از رحیمی نوبت کیست؟

تلخ کامی آنجا به اوج می رسد که نام برخی آقازاده ها و وابستگان برخی بزرگان و مشاهیر سیاسی در برخی در فهرست متهمان به فساد مالی قرار می گیرد و …

محمدرضا رحیمی از علی مطهری شکایت کرد

وکیل معاون اول رئیس جمهوری سابق از شکایت محمدرضا رحیمی از علی مطهری نماینده تهران در مجلس به دلیل نشر اکاذیب علیه موکلش خبر داد.

بازجویی از رحیمی برای پرونده بیمه ایران

نماینده مردم ارومیه با بیان این که یکی از متهمین اختلال در بازار ارز به ارتباط خود با فرزند معاون اول رئیس جمهور سابق اعتراف کرده است گفت: شنیده ام که رحیمی برای رفع ابهام در خصوص پرونده ایران و اختلال در بازار ارز مورد بازجویی قرار گرفته است.

محتوای‌ نامه آمریکا به ایران چیست؟

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: امروز جمهوری اسلامی با ابهت در برابر زیاده‌خواهان ایستاده و حتی آمریکایی‌ها با اقرار به این مسئله در نامه‌ای به یک مقام برجسته کشورمان گفتند در دنیا ماییم و شما و هرچه توافق کنیم دیگران می‌پذیرند.

رحیمی: برخی خارجی‌ها چادر به سر شده‌اند

معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر اینکه ایران آماده مدیریت شدیدترین تحریمهای هوشمند و سرسختانه غرب است، گفت: امروز برخی از کشورهای خارجی و غربی تحریم کننده نفت ایران ذلیل و چادر به سر شده اند.

با پول دارو زین اسب و غذای سگ وارد نکردیم

معاون‌اول رئیس‌جمهور گفت: از پزشکان می‌خواهیم انحصار را بشکنند و اجازه دهند ما هم از کار آنها سر در بیاوریم تا آزمایش‌ها را فارسی بنویسیم. در مورد دارو هم دولت ارز لازم را اختصاص داده و با پول دارو زین اسب و غذای سگ وارد نکردیم.

صادرات پسته شب ممنوع، و صبح آزاد شد

به نظر می‌رسد ثبات در تصمیم گیری‌ها در شرایطی که کشور در شرایط فشار ناشی از تحریم‌ها قرار گرفته یکی از اولیات مدیریت بهینه کشور برای جلوگیری از تشویش افکارعمومی است که متاسفانه در برخی تصمیم گیری‌ها مغفول واقع شده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.