این آرزوی سید بود!

آرزوی سید بود این… سید روح‌الله خمینی؛ این که جماعتی از عالمان دینی و رهبران مسلمانان از این سوی و آن سوی دنیا دور هم جمع بشوند؛ همین… تا همین جایش به هزار و یک دلیل شدنی نبود.

چگونه سبک زندگی‌مان را حسینی کنیم

بررسی و شناخت و تولید و مصرف این گونه محصولات در ماه محرم و صفر، مقدمه‌ای است برای شکل بخشیدن به یک زندگی حسینی در همه روزهای سال. سیاه پوشی در سوگ پیشوایان هدایت و نور سرآغازی است برای سپید شدن و راهیابی به نور هدایت در همه عرصه‌های زندگی و توجه به سبک زندگی حسینی در ماه محرم مقدمه‌ای است برای پرداختن و عرضه سبک زندگی دینی در سایر مناسبت‌ها.

گزارش تصویری: غرفه تریبون مستضعفین در نمایشگاه مطبوعات

غرفه سایت تریبون مستضغفین در راه رو شانزده نمابشگاه مطبوعات میزبان چهره‌های مختلف سیاسی فرهنگی اجتماعی بود.

سخنان صریح حجت‌الاسلام زائری درباره حجاب

حجت الاسلام زائری به تشریح علل مختلف بی حجابی در ایران پرداخت و درباره نگرانی خانواده های مذهبی در این مورد گفت: این واقعیت دردناک را باید بگویم که خانواده های مذهبی خودشان به مانند قبل از انقلاب به فکر حفظ بنیان های اعتقادی و فضای مذهبی و سالم خانواده های خودشان باشند.

گپی با محمدرضا زائری: آن شکلات‌ها آخوندم کرد

خدمت آیت‌الله سیستانی بودیم. پسرم هم همراهم بود. عرض کردم دعا کنید این پسر مثل پدرش نشود. ایشان لبخندی زدند و فرمودند انشاالله بهتر از پدرش شود. آرزوی من این است که نسل بعدی خیلی بهتر از ما باشند و تجربه‌های اشتباه ما را تکرار نکنند.

نگاهی به حجاب بی‌حجاب

نمی‌دانم شما از کسانی هستید که معتقدید در مقابل سیل و طوفان، باز کردن یک چ‌تر فایده ندارد و تاریکی یک صحرا شب را با یک چوب کبریت نمی‌توان درمان کرد یا گمان می‌کنید با گشودن همین چ‌تر‌ها و روشن کردن همین چوب کبریت‌های کوچک است که زنده بودن معنا پیدا می‌کند. اگر مانند ما و دوستانمان از گروم دوم باشید، ممکن است در این صفحات بهانه‌ای برای اهتمام بیشتر به این موضوع بیابید و نقطه‌ای کوچک به خط طولانی تلاش و جدیت خود برای جهاد فرهنگی و آگاهی عالمانه بیافزایید.

مهمترين عامل تخريب حجاب صدا و سيما است

دلخوشي مديران رسانه ملی ما اين است كه آستين، پا و گردن كسي پيدا نباشد ظاهر فيلم را درست كرده‌اند، ولي مسير آن بسيار خطرناك و مضمون الهادي است كه كسي كه مي‌نويسد و يا كارگرداني و توليد مي‌كند، نقشي مؤثر در آن دارد.

کلمه پرقدرت‌ترین پدیده در جهان امروزی است

یونس شکرخواه در مراسم رونمایی از آثار حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا زائری، بیان داشت: قدرت کلمه بسیار بالا است و کلمه پرقدرت‌ترین پدیده در جهان امروزی به شمار می‌رود چرا که یک کلمه می‌تواند دلی را شکسته و یا به دست آورد و مسیر زندگی شخصی را تغییر دهد.

زائری: «حجاب بی حجاب» مخاطب خاص دارد

در طول این سی سال تصویری که از حجاب ارئه شده است پیام غیر مستقیمی بوده است بر علیه حجاب آنجا که زن محجبه و چادری نقش یک انسان بدبخت با منزلت اجتماعی پایین بوده است اینها همه باعث ایجاد یک تفکر منفی از حجاب در سطح جامعه شده است که همه این مباحث در کتاب حجاب و بی حجاب مورد بحث قرار گرفته است.

رونمایی از کتب جدید محمد رضا زائری

سه کتاب جدید حجت الاسلام زائری در فرهنگ سرای ارسباران رونمایی می شود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.