گام‌هایی سست برای شیدایی

سیر اصلی داستان برانگیخته شدن حس حقیقت طلبی در یک سرباز زن امریکایی است که وی را در اربعین به کربلا می رساند. متاسفانه این سیر هم از ابتدا در نیامده است. نه طرح موضوع درست صورت گرفته است و نه سیری معقول و منطقی طی می‌شود.برای زمینه سازی آشنایی این زن با کربلا و نه با اسلام به چند یا حسین و برخورد با افسر آموزشی در گوانتانامو بسنده می‌شود.

در 30 سال گذشته هیچ کس جسارت ساخت رسوایی را نداشت

رسوایی را می توان قیصر عصر خود بدانیم، با این تفاوت که قیصر در این فیلم یک زن است. قیصرهای امروز کشور ما دیگر نای این را ندارند که پاشنه کفش خود را بالا بکشند، اگر هم کتک بخورند نای زدن نداشته و سر خود را پایین می اندازند تا به کار و زندگی خود برسند.

علت عدم اعزام هنرمندان به حج واجب

یک منبع آگاه در امور حج و زیارت هنرمندان در گزارش اختصاصی با سایت تریبون گفت: اگر لازم نبود موهای‌آقای گلزار را در حج تمتع بتراشیم وی و دیگر بازیگران را به حج واجب می فرستادیم.

ورشو چی با آرزوی حج از دنیا رفت، تازه وارد ها به حج اعزام شدند!

درحالی‌که در لیست منتشره نام هنرپیشه هایی چون محمدرضا گلزار، مهناز افشار، لیلا اوتادی، رز رضوی ، محمدرضا شریفی‌نیا و فرزندش به چشم می‌خورد، جای خالی بزرگانی چون پرویز پرستویی، ابراهیم حاتمی کیا، مجید مجیدی، محمدعلی کشاورز، عزت الله انتظامی، ثریا قاسمی، پروانه معصومی، داود میرباقری، علی نصیریان و دهها هنرمند پیشکسوت دیگر به چشم می خورد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.