نگاهی به ۶ عملیات بزرگ وزارت اطلاعات در دولت دهم

پروژه مدحی، دستگیری ریگی، آزادی عطارزاده، دستگیری چندین تیم پیشرفته جاسوسی، دستگیری عاملان ترور دانشمندان هسته‌ای کشورمان و ده‌ها پروژه موفقیت‌آمیز دیگر، گواه روشنی بر توفیقات وزارت اطلاعات در چند سال گذشته است.

نفر بعدی کیست؟

«محمد- ن» طي سال هاي اخير ارتباطات خوبي با طيف هايي از گروه هاي معارض به هم زده و اصطلاحا از جيك و پوك آنها باخبر است.

شکست نشست سوم اپوزیسیون برای اتحاد

آنچه در این میان در عدم ایجاد توافق موثر بوده است، ترس اپوزیسیون از حضور افراد نفوذی‌یی همچون مدحی در میان اعضا است و این باعث شده است که در این نشست هم افراد به یکدیگر اعتماد نکنند و نتوانند اتحادی را علیه جمهوری اسلامی ساماندهی کنند. کنفرانس پراگ سومین نشست این گروه در یک سال گذشته بود. نشست‌های قبلی در استکهلم و بروکسل با تاکید بر ادامه دیالوگ و دموکراسی خواهی برگزار شده بود.

علیرضا نوری‌زاده و تلاش برای یافتن آبروی از دست رفته

مشکل دیگر دوری از ایران و عدم امکان مشارکت خیلی از ایرانیان فرهیخته در آن‌ها بود. از طرف دیگر انقطاع اپوزیسیون از داخل کشور به حد وحشتناک رسیده و موجب شده دوستان غربی از این پس اعتمادی به نظریه‌ها و تحلیل‌های ما نداشته باشند. لذا تصمیم گرفته شد کنفرانس‌هایی با وجهه غیر سیاسی، که حساسیت حکومت ایران و شرکت کنندگان را برنیانگیزد، نزدیک مرزهای ایران برگزار شود

«هدیه 60»از تل آویو تا ریاض و از نوری‌زاده تا خاتمی

هدف اصلی این پروژه انتخابات مجلس است و تلاش برای وارد کردن یک ضربه حداکثری به نظام در آستانه این انتخابات به گونه ای که فضای بحرانی تا انتخابات ریاست جمهوری تداوم پیدا کند. لو رفتن پروژه هدیه 60 دست غرب را در این طراحی خطرناک رو کرد ولی ضرورت هوشیاری نیروهای داخلی درباره پروژه های بعدی دشمن هم اکنون صد چندان شده است.

واکنش نوری‌زاده به ماجرای «مدحی»؛ درباره آقای خامنه‌ای حرف نمی‌زد

از هفتۀ چهارم-پنجم که با او حرف زدم، متوجه شدم لنگی‌یی در کارش هست؛ یکی این‌که دربارۀ آقای خامنه‌ای حرف نمی‌زد. دوم این‌که علیه جنبش سبز بلند شد، علیه آقای موسوی و آقای کروبی، که یک دفعه من قطع کردم. یادتان هست برنامه قطع شد؟

جزئيات نفوذ دستگاه امنيتی در اپوزيسيون خارج‌نشين

يك مقام مسئول در وزارت اطلاعات جزئياتي از نفوذ دستگاه امنيتي كشورمان در كانون اپوزيسيون خارج كشور و فرايند شكست پروژه آمريكايي – صهيونيستي «دولت در تبعيد» را تشريح كرد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.