نگاهی به محبوب‌ترین ایرانی‌های اینستاگرام

اگر ازهمه هزاران نفری که هر روز در شبکه های اجتماعی حضور دارند، بپرسیم که چه زمانی وارد این فضا شدند بعید است که جز عده کمی به طور دقیق این زمان را به یاد بیاورند، آنقدر که گویی زیست مجازی جزئی از زندگی ما شده است. حالا برای خیلی ها مهم شده که فلان فرد مشهور در اینستاگرام نسبت به آن یکی چقدر دنبال کننده دارد و نفر چندم است. رقابت است دیگر، یکبار محیط کارو زندگی و درس، یکبار هم در اینستاگرام!

«گلزار» سوپراستار است یا «کلاه‌قرمزی»؟

آیا «محمدرضا گلزار» که به سوپراستار سینمای ایران شهرت دارد، می‌تواند در جذب مخاطب و فروش فیلم با عروسک «کلاه قرمزی» که دستمزد یک میلیاردی هم از کسی طلب نکرده است، رقابت کند؟

سلحشور: هزار ميليارد اختصاصي دولت به فرهنگ متعلق به گلزارها و هديه‌ تهراني‌هاست

فرج الله سلحشور:شاید مسئولان کشور برای شکم‌های گرسنه، پاهای ترک خورده و خانه‌های ویران گریه کرده باشند اما برای افرادی که به دنبال شیطان‌پرستی و کارهای کثیف هستند، هیچ کس کاری انجام نداده است.

علت عدم اعزام هنرمندان به حج واجب

یک منبع آگاه در امور حج و زیارت هنرمندان در گزارش اختصاصی با سایت تریبون گفت: اگر لازم نبود موهای‌آقای گلزار را در حج تمتع بتراشیم وی و دیگر بازیگران را به حج واجب می فرستادیم.

صدای هنرمندان پولی درآمد!

آن کودک 9 ساله وجدان بیدار و حساس جامعه است که در برابر اتفاقات بی تفاوت نیست و تمامی رفتار هنرمندانی را که از نردبام محبوبیت با هزینه مردم بالا می روند زیر ذره بین دارد و نمی گذارد به نام هنر حاشیه امنی برای کسی ایجاد گردد و هنرمندان خود را تافته جدا بافته اجتماع بدانند و به گونه ای رفتار کنند که گویی مردم محتاج آنانند!!