عیادت سرافراز از خبرنگار مجروح صداوسیما

رئیس رسانه ملی با حضور در بیمارستان فارابی در جریان آخرین وضعیت خبرنگار مجروح صداوسیما قرار گرفت.

تلاش برای نمایش مخالفت صداوسیما با توافق ژنو

رئیس سازمان صداوسیما گفت: جریاناتی در خارج از سازمان سعی داشتند تا با توسل به مطالب خلاف واقع، مردم را در این ماه پرفیض و برکت مانند مخالفت صداوسیما با توافق ژنو یا صلح امام حسن(ع)از رسانه ملی جدا کنند.

می‌خواهند صداوسیما را بدهکار جلوه دهند

رئیس سازمان صداوسیما در یکی از معدود مصاحبه‌های خود، از عملکرد صداوسیما در پوشش مذاکرات هسته‌ای به شدت دفاع کرده است.

تذکر سرافراز درباره سریال ضدخانواده شمعدونی

محمد سرافراز رییس رسانه ملی در تذکری به علی اصغر پورمحمدی معاونت سیما درخصوص پخش مجموعه تلویزیونیِ توهین آمیز «شمعدونی» خواستار ارایه توضیحات وی در این زمینه شد.

آیا سرافراز اشتباه صفارهرندی را تکرار می کند؟

باوجود همه انتقادها و انذارها در چند ماه اخیر محمد آفریده هنوز در شبکه مستند حضور دارد. او همچنان در پوشش «عضو اتاق فکر» تبدیل به همه کاره این شبکه شده است. محمد تاجیک مدیر تازه نفس این شبکه که اتفاقا بر خلاف «آقای همه کاره» بد سابقه هم نیست مصاحبه می کند و همچنان قصد ماله کشیدن به این دیوار کج را دارد…

سناریوهای گروه‌های فشار برای حذف رحیم‌پور از رسانه‌ملی

افرادي كه فشارهاي سنگيني را جهت حذف رحيم پور ازغدي از صدا و سيما سامان مي دهند ضمن طرح برخي مطالب موهن، وي را به ادبيات تند و مخالفت با گفتمان اعتدال، متهم مي كنند به طوري كه برخي پرداخت برخي بودجه ها را منوط به كاهش برنامه هاي رحيم پور در رسانه ملي مي دانند.

تعطیلی ثریا نماد تاثیرپذیری صدا و سیما از فشارها

رسانه ملی باید توجه داشته باشد که بستن و یک طرفه نمودن فضا ، پر کردن برنامه ها از محتواهای خنثی و بی مایه و سانسور کردنِ مردم و مشکلاتشان ، نه تنها موجب رشد ظرفیت فکری مردم نخواهد شد؛ بلکه مردم را به سمت رسانه های خارجی و بیگانه متمایل خواهد کرد و اولین مقصر این ماجرا رسانه ملی و بالاخص رئیس آن یعنی حضرتعالی می باشید.

سریال‌سازان هنوز بلاتکلیفند

اصغر توسلی در عین انتقاد به وضعیت نامشخص بخش‌های گوناگون صداوسیما و بلاتکلیفی سریال‌سازان، از محافظه‌کاری مدیران قبلی گفت و اعلام کرد با حضور مدیران جدید به بهبود شرایط رسانه ملی خوشبین است.

بعد از پزشکان، چشممان به وکلا روشن!

بعد از قشر تحصیلکرده پزشکان، حالا وکلا نیز به میدان “در حاشیه” آمده‌اند تا از کمپین کم‌تحملی عقب نمانند.

امسال سال هم زبانی است نه تک زبانی

انتظار ما از شما این است که از این رویکرد یک طرفه و کانالیزه نمودن رسانه ملی اجتناب نموده و اجازه بدهید تمامی منتقدین و موافقین این تفاهم نامه ها و توافقنامه ها و بیانیه ها و … زیر چتر رسانه ملی جمع شده و دیدگاه هایشان را ارائه نمایند تا این شائبه را که صدا و سیما بدلیل وابستگی مالی به دولت، اجازه شنیده شدن صدای منتقدین را به جامعه نمی دهد از اذهان بزدایید.