کلیپ/ «چرا نمیروند؟!»؛ طنز تلخی که مدیر شبکه پویا درباره مدیران بازنشسته منتشر کرد

محمد سرشار با انتشار این فیلم در صفحه اینستاگرامش نوشت:
چرا حاضرند برای ماندن خودشان در رأس قدرت، تجربه چهل ساله انقلاب در پرورش مدیران جوان و انقلابی را انکار کنند و به دروغ بگویند که «در استفاده از بازنشستگان مضطریم و جایگزین نداریم»؟
هر یک دقیقه بیشتر ماندن مدیران بازنشسته، نیازمند اثبات نبود جایگزین جوانتر برای آنان است. درست مثل کسی که در نبود آب، تیمم میکند.

«شکرستان» ۵۰ درصد موفق بود

سرپرست حوزه هنری کودک و نوجوان با اعلام تلاش این مرکز برای ایجاد برند تجاری تازه‌ای در تولید محصولات فرهنگی با عنوان «تاریخ از این‌ور» از حمایت نشدن عرضه این محصولات انتقاد کرد.

خاطرات شاگردان از آیت‌الله سیدحسین‌مصطفوی

یکی از بخشهای فقهی تلمذمان نزد حضرت استاد، بحث نکاح بود. استاد بسیار عفیف بودند و هیچگاه، رکاکت متن عربی را در شرح فارسی تدریس خود به کار نمی‌برند.

اگر بیژنی نبود ده نمکی کاریکاتوریست می‌شد

بیژنی مفهوم هنر کاریکاتور را از شکل رایج در شکل روشنفکری خود که حس تفنن را در خود دارد خارج کرده و اکنون آثارش در عرصه بین المللی نیز آشناست به خصوص انیمیشن های او با موضوع هولوکاست توانسته مخاطبان بسیاری را در سراسر دنیا به خود جذب کند.

لوازم التحریر جدید شکرستان رونمایی شد

مراسم رونمایی از لوازم التحریر شکرستان عصر امروز دوشنبه با حضور حجت الاسلام سید مهدی خاموشی در هتل فردوسی تهران برگزار شد.

پیام‌های عدم حضور رهبر معظم انقلاب در نمایشگاه کتاب تهران

می‌دانیم که حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، در دوران ریاست جمهوری خویش، نمایشگاه کتاب تهران را بنیان گذاشتند و به جز هشت دوره (شش دوره عدم حضور اعتراضی + دو دوره عدم حضور در تهران)، در همه ۱۹ دوره دیگر آن شرکت داشته‌اند.

رویای شیرین؛ نامه یک مسئول دولتی به همسرش

اما بعد. همسرم، به من خبر رسیده که همسر رییس جمهوری اسلامی ایران، تو را به سورى فرا خوانده و تو نیز بدانجا شتافته‌اى. سفره‏اى رنگین برایت افکنده، کاسه‌ها پیشت نهاده، سکه‌ها تقدیمت کرده، دخترکان را به دست‌افشانی در مقابلت واداشته، جامه‌هایی همسنگ درآمد یک سال یک خانواده پیش رویت به نمایش گذاشته و ….

معراجیها و اثرگذاری ده‌نمکی بر فرهنگ عمومی

بر این باورم که هنر عامه‌پسند هر چند عمق تاثیرگذاری کمتری نسبت به هنر خاصه‌پسند دارد اما به دلیل گستره تاثیرگذاری، ایجاد موجهای اجتماعی (نظیر مد) و تامین هزینه‌های تولید خود از محل فروش، شکل‌دهنده اصلی فرهنگ عمومی است و تمرکز رسانه‌ها بر آثار هنری خاصه‌پسند، نباید ما را از اهمیت این گونه هنری غافل کند.

دفترهای شکرستان پرفروش‌ترین هستند

رییس حوزه هنری کودک و نوجوان گفت: دفترهای شکرستان، پرمخاطب‌ترین دفترها با طرح بومی هستند. در صورت مشاهده دفترهای تقلبی شکرستان، به تناسب، برخوردهای صنفی، انتظامی و کیفری در انتظار تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان این دفترهای تقلبی خواهد بود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.