«نه» سعیدی‌کیا به شورای شهر مشهد

گزینه احتمالی شهرداری مشهد مقدس با بیان اینکه برای تصدی شهرداری مشهد پاسخ منفی داده است، گفت: اعلام حمایت خود را از مشهد با عنوان شخص مشاور در امور مدیریت شهری اعلام کرده‌ام.

سعیدی‌کیا؛ گزینه قطعی شهرداری مشهد!

شنیده‌ها حکایت از حضور سعیدی‌کیا در مشهد دارد، حضوری که تنها هدفش مذاکره برای قبول سمت شهردار مشهد است، اما قبول یا رد این سمت به آینده مذاکرات بستگی دارد.

نیکزاد باز هم جایگزین سعیدی‌کیا شد

علی نیکزاد وزیر راه و شهرسازی دولت دهم، رئیس هیات مدیره گروه توسعه ساختمان تدبیر شد.

سعیدی‌کیا: تا آخر مستقل می‌مانم

کاندیدای احتمالی انتخابات با بیان اینکه هاشمی به میدان انتخابات نمی‌آید، گفت: کسانی که در کشور مسئولیت کلان داشتند یک بار کارشان را انجام دادند و آمدن دوباره آنها مفهومی ندارد.

سعیدی‌کیا معاون اول و رییس بانک مرکزیش را معرفی میکند

من همیشه هر جا بوده‌ام این‌گونه فکر کرده‌ام که 20 سال آنجا هستم، بنابراین برنامه‌ریزی‌هایم برای درازمدت است؛ اگر کسی 20 ساله فکر کند برنامه‌هایش را برای 20 سال تنظیم می‌کند نه برای یک دوره وزارت.

سعیدی‌کیا: خاتمی و هاشمی نمی‌آیند

یک کاندیدای احتمالی انتخابات یازدهم با بیان اینکه نه هاشمی و نه خاتمی وارد انتخابات نمی‌شوند گفت: در دولت هاشمی به لحاظ سیاسی نیز فضای بسته‌ای حاکم بود.

نامزدهای احتمالی چه راهکاری برای «اشتغال» دارند؟

در این گزارش نظرات هر یک از نامزدهای محترم ریاست جمهوری در موضوع اشتغال از مهرماه تا ۲۰ اسفند به ترتیب حروف الفبا بررسی می‌شود.

جولان هواداران کاندیداهای ریاست‌جمهوری در فیس‌بوک

قانون انتخابات، تبلیغات زودهنگام را برای نامزدهای انتخابات منع می کند و تبلیغات زودهنگام می تواند به عنوان تخلف انتخاباتی تلقی شود. نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در فیس بوک این قانون را دور زده اند. بسیاری از صفحاتی که در فیس بوک برای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری باز شده است،

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.