رکود شدید در پروژه‌های فضایی دانشگاه‌

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، با بیان اینکه پروژه‌های فضایی دانشگاه‌ها با رکود شدیدی مواجه شده است، گفت: وقتی در دولت اعتقاد و اراده‌ای در این حوزه نباشد، اعمال نظارت از طرف مجلس هم بی‌‌فایده است.

چرا وزیر اقتصاد سه کارته شد؟

احساس اکثر نمایندگان که بنده نظر آنها را متوجه شدم این بود که رفتار آقای وزیر همراه با نوعی کبر و غرور است. غافل از اینکه کسی که از نمایندگان رأی بخواهد نمی تواند خاضع نباشد.

دلایل نارضایتی میلیون‌ها مشترک اینترنت

سرعت پایین اینترنت در ایران موضوع تازه‌ای نیست اما همین مشکل مدت‌های مدیدی است که به اصطلاح کفر میلیون‌ها کاربر ایرانی را در سراسر کشور درآورده است.

وزارت‌خارجه «فکت‌شیت» ایرانی را منتشر کند

نماینده مردم تهران در مجلس معنای گمانه‌زنی‌های متعارض درباره لغو یا تعلیق تحریم‌ها را مشخص نبودن آینده مذاکرات خواند و گفت: وزارت خارجه هرچه زودتر «فکت‌شیت» ایرانی را منتشر کند.

مصیبت جامعه ایرانی شعارزدگی مسئولان است

محمد سلیمانی با اشاره به اینکه حوزه‌های علمیه و دانشگاه‌ها دغدغه‌های محتوا دارند اظهار کرد: در حال حاضر برای وحدت میان حوزه‌های علمیه و دانشگاه‌ها تنها در زمینه اجرائی مسئولان فعالیت می‌کنند.

گزارش نگران‌کننده از عملکرد وزارت‌ارتباطات

دکتر محمد سلیمانی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، اگر چه در یک دوره چهار ساله مسئولیت اجرایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را بر عهده داشته است.

تشکیل کمیسیون‌ویژه‌اقتصاد‌مقاومتی در مجلس

بحث دانش‌محوری اقتصادی یکی از مهم‌ترین محورهای تشکیل این کمیسیون ویژه در مجلس است. امضاکنندگان این طرح معتقدند اقتصاد کشور باید به سمت دانش‌محوری و دانش بنیانی سوق داده شود تا در این زمینه شرکت‌های دانش‌بنیان نیز سهم به سزایی در رشد اقتصاد مقاومتی کشور داشته باشند.

مدعیان اعتدال تعادل خود را حفظ کنند

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: اعضای دولت نباید کم ظرفیت باشند و با سؤال نمایندگان از کوره در بروند سؤال از ابزارهای نظارتی مجلس است و دولتی که حرف از اعتدال می‌زند باید تعادل داشته باشد.

«اعتدال گرایی» یک شعار پوپولیستی

کسی که عوام گراست، قدرت دیپلماسی نظام را در عکس یادگاری انداختن با اروپایی ها و غربی ها دانسته و سفرهای به اروپا و آمریکایش را نشانه دیپلماسی فعال می داند. کسی که عوام گراست ارتباط با کشورهای آفریقایی و آمریکای لاتین را نشانه ضعف قلمداد می کند و روابط مستمر و فعال با بعض کشورهای منطقه همچون افغانستان و عراق و سوریه را «بی کلاسی» تلقی می کند! کسی که عوام گراست مناقشه هسته ای را با چانه زنی با طرف غربی قابل حل می داند و تحریم ها را حاصل سؤ تفاهم شورای امنیت و بی تدبیری طرف ایرانی می داند.

رئیس جمهور باید رجل بسیجی باشد!

اگر می خواهیم اوضاع اقتصادی­مان به سامان شود، مشکلات معیشتی رفع شود، در برابر مستکبرین عالم عزتمند و مقتدر باشیم، یار مظلومان و مستضعفان جهان باشیم، تهاجم فرهنگی را تدبیر کنیم و نهایتاً گامی به سوی ظهور بر داریم باید یک رئیس جمهور بسیجی انتخاب کنیم.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.