یارانه به‌جای تولید به حساب بانکی مردم رفت

معاون اجرایی رئیس‌جمهور گفت: هدفمندی یارانه‌ها به‌جای اینکه به‌سمت تولید برود با مبلغ ۴۵هزار و ۵۰۰ تومان به حساب بانکی مردم رفت که تأثیر جدی در اقتصاد ایران نداشت و فرهنگ بیکاری را در کشور حاکم کرد.

نان هم گران می‌شود؟

معاون اجرایی رئیس‌جمهور از دستور کار دولت برای اصلاح قیمت آرد و نان خبرداد. محمد شریعتمداری در این‌باره افزود: به طور قطع تغییر قیمت نان با رویکرد حمایت از مصرف‌کنندگان صورت می‌گیرد و در حال انجام کار کارشناسی در این‌باره هستیم.

ثبت نام ۹۱ درصد مردم برای دریافت یارانه

معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: ‌طبق نظرسنجی ۹۱.۲ درصد مردم اعلام کردند که یارانه نقدی را دریافت می‌کنند و استنباط ما این است که همین میزان ثبت نام وجود دارد.

فاز دوم‌هدفمندی‌ از فروردین اجرایی‌‌می‌شود

محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس‌جمهور، درباره زمان اجرایی‌شدن فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها اظهارداشت: مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها از اواخر فروردین‌ماه و بعد از انجام ثبت‌نام از متقاضیان نیازمند اجرایی می‌شود.

دفاع معاون روحانی از ابتکار احمدی‌نژاد

سامانه‌ای که معاون اجرایی حسن روحانی آن را بهترین پل ارتباطی مردم با دولت خوانده و تأکید دارد مردم برای حفظ شأن خود در ارتباط با دولت‌مردان از آن استفاده کنند، از ابتکارات محمود احمدی‌نژاد است

جزییات اولین سفر استانی روحانی

معاون اجرایی رئیس‌جمهور از قطعی شدن سفر هیئت دولت به مشهد مقدس به عنوان نخستین مقصد سفرهای استانی خبر داد و گفت: همه وزرا در این سفر حضور خواهند داشت.

شريعتمداری سرپرست وزارت ورزش شد

محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور ایران و جانشین رئیس جمهور ایران در شورای عالی ایرانیان، شورای عالی فضایی و شورای استاندارد و تحقیقات صنعتی است. او در دولت اول و دوم سیدمحمد خاتمی وزیر بازرگانی بوده‌است.

سازمان فضایی ایران زیرمجموعه معاونت اجرایی رییس‌جمهور شد

شریعتمداری ادامه داد: در دولت تدبیر و امید برنامه‌های فضایی همچنان با قدرت و جدیت دنبال می‌شود و سازمان فضایی ایران با اقتدار و تمام ظرفیت موجود به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

شریعتمداری «معاون اجرایی رئیس جمهور» شد

حسن روحانی طی حکمی محمد شریعتمداری را به عنوان «معاون اجرایی رئیس جمهور» منصوب کرد.

جایگزین جلیلی مشخص شد؟

محمد شریعتمداری به جای سعید جلیلی می‌آید.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.