رقصیدن درخیابان،مهمترین مطالبه معترضین88

به نظر می رسد کارگردانِ فیلم بارها و بارها فیلمهایی همچون بدون دخترم هرگز، سنگسار ثریا میم، آرگو و سیریانا را دیده است و هر گوشه ای از فیلمش را از یکی از این آثار گرته برداری کرده است، به امید آنکه همچون آثار ضدایرانی قبلی، جشنواره های اروپایی و امریکایی به او و فیلمش هم اقبالی نشان دهند.

معرفی مستند «دوپینگی‌ها» + دانلود فیلم

وقتی قرار شد دو فیلم «اخراجی ها ۳» و «جدایی نادر از سیمین» به طور همزمان در اوایل سال ۹۰ اکران شوند، جریانی بوجود آمد برای تحریم و قاچاق یکی از این دو فیلم. اما این اولین باری نبود که کسی این چنین مورد تحریم و تخریب از سوی این جریان قرار می گرفت…

ایجاد یک مجموعه انقلابی سازمان یافته از اهداف مرکز سفیر است

شهریورماه گذشته در راستای تقاضاهای زیادی که از مرکز برای برگزاری دوره‌های مستند سازی شده بود یک دوره آموزشی فشرده در پنج روز برگزار کردیم، که برکات آن را در آینده نزدیک شاهد خواهیم بود، به دنبال این هستیم که برنامه‌های کلان و بلند مدت برای تربیت مستندسازان متعهد برای انقلاب داشته باشیم.

باطنی: تصمیمات خلق‌الساعه باعث دلسردی دلسوزان فرهنگ می‌شود

آیا وقتی نام فیلم را اعلام کردند نمی دانستند به پیامبر توهین شده است؟‌ این اقدام آن هم در زمان کمی پس از اعلام نام این فیلم به عنوان نماینده ایران در اسکار نشان از وجود ضعف مدیریت در حوزه فرهنگ دارد. چنین تصمیمات خلق الساعه ای باعث دلسردی فعالین و دلسوزان فرهنگی انقلاب و همچنین عدم اقناع مخاطبین می شود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.