دفع سلطه‌طلبی پیام انقلاب اسلامی است

مدیرمسئول روزنامه اعتماد با بیان اینکه پیام انقلاب، استقلال کشور بود، گفت: دفع سلطه‌طلبی یکی از پیام‌های مهم انقلاب بوده است، انقلاب این پیام را داد که نه اجازه می‌دهیم کسی بر ما سلطه پیدا کند، نه بر کشوری سلطه خواهیم داشت.

سبک زندگی به روایت انقلاب اسلامی

کتاب «سبک زندگی به روایت انقلاب اسلامی» نوشته دکتر محمدصادق کوشکی، عضو هیأت علمی دانشگاه تهران از سوی دفتر نشر معارف منتشر شد و در نمایشگاه کتاب تهران عرضه می شود.

میخواهند سوریه را به سومالی دوم تبدیل كنند

اینها به دنبال جلوگیری از ثبات در سوریه هستند و در نظر دارند كه الگوی سومالی را در این كشور اعمال كنند و سوریه نیز مانند كشور سومالی به كشوری بحران زده و جنگ زده تبدیل شود و قطعا آنها با هر حركت و طرحی كه بخواهد ثبات و امنیت این كشور را تامین كند، به طور جدی مخالفت هستند

بدحجابی واژه‌ی جعلی و غیر حقوقی است

كسی كه مو و حجم بدن را با توجه به مسائل شرعی بپوشاند و طوری رفتار كند كه جلب توجه جنسی نكند این از لحاظ دینی باحجاب است. خلاف این موضوع حتی غیر از این باشد بی حجاب است. بدحجابی واژه ی جعلی، غیر حقوقی و غیر فقهی است كه در زمان وزارت كشور اقای عبدالله نوری باب شد. برای اینكه بی حجابی موجود در جامعه با این واژه تخفیف پیدا كند.

خودباوری و بازگشت به خویشتن یک هدف آرمانی نیست

نیروی معنویت در جامعهٔ جوان ما خیلی عمیق است و خود انقلاب اسلامی هم تحولی در نگرش مردم و نخبگان سیاسی و اجرایی جامعه ایجاد کرده است. در صورتی که در کنار این عوامل، همت و جهاد وجود داشته باشد، جمهوری اسلامی می‌تواند به عنوان یک منبع مولد و زاینده نه تنها نیازهای خودش را برطرف کند، بلکه به نیازهای متنوع ملت‌ها و کشورهای مستضعف و محروم جهان هم پاسخ گوید..

جایگاه گلزار شهدا در تبیین هویت انقلاب اسلامی

شهیدان از نظر سن، سواد، شهری و روستایی، محل شهادت، رسته تخصصی ای که در جنگ داشتند؛ اینکه در چه موقعی از جنگ به شهادت رسیدند حتی نوع شهادت و تفاوت طبقات اجتماعی شان و … تفاوت داشتند. چه کسی گفته اگر آدمهای متفاوتی به شهادت رسیدند قبور یکسانی داشته باشند؟!

کوشکی:‌ جشنواره فیلم فجر باید از ریشه تغییر کند

احساس کردم در این جشنواره همه چیز محترم است به جز ارزش های اسلامی. کسانی که با پول بیت المال شام و ناهار می خورد و جایزه می گیرند ولی به قوانین اسلامی احترام خشک و خالی هم نمی گذارند.

رنگ عاشورایی انتفاضه بزرگ عربی-اسلامی

شیعیان بحرین به جرم تشیع همواره مورد غضب آل خلیفه (و انگلستان!) بوده اند، حال آنکه نفرت آنان از آل خلیفه به سیاستهای تبعیض آمیز این قبیله باز می گرددو نه مذهب آنها! (که آل خلیفه بیش از آنکه اهل سنت نبوی باشند شیعه بریتانیای کبیر بوده و هستند که اگر چنین نبود، ریاست سازمان امنیت و پلیس این کشور سالها ی سال در دست ماموران انگلیسی قرار نداشت!)

همکاری با رسانه های دشمن را جرم انگاری کنید

بعید است کسی پیدا شود و منکر نقش و تأثیر رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه در عملیات روانی و جنگ نرم علیه انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی باشد! به هر حال وقتی انگلیس یا آمریکا رسانه‌ای فارسی زبان تأسیس می‌کنند و پول پای آن می‌ریزند به دنبال برداشت محصولند! آن هم در قواره تضعیف یا تخریب انقلاب و نظام جمهوری اسلامی!