رامین: به جلیلی رای می‌دهم چون مرا تحویل نگرفت

اگر آقای احمدی‌نژاد مقید و متعهد به آن گفتمان سال ۸۴ خودش باشد باید از آقای جلیلی حمایت بکند. اینجا دیگر بحث شخصی نیست.

دروغ‌سازی تازه سایت بازتاب علیه سعید جلیلی

در متن منسوب به جلیلی آمده است: «سال 59 به یکی از اساتید یهودی آلمان گفتم: استاد …» خب معلوم است که سعید جلیلی متولد 1344 است و در آن زمان 15 سال بیشتر نداشته است. ثانیاً وی استاد آلمانی را از کجا می‌شناخته که او را استاد خطاب کرده است؟ با اندک جستجویی در اینترنت معلوم می‌شود که متن مورد ادعا سخنرانی آقای محمدعلی رامین است که بارها در اینترنت منتشر شده است.

حضور چهره‌های مختلف در اولین نشست جبهه پایداری انقلاب اسلامی

اولین نشست جبهه پایداری انقلاب اسلامی پنج شنبه ۶ مرداد ۹۰ با حضور برخی چهره‌هی سیاسی برگزار گردید.

«غلط می‌کنی اینها را مطرح می‌کنی»

محمد علی رامین معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد در یک برنامه زنده رادیویی در رادیو گفتگو خطاب به مجری برنامه که از وی درباره اظهاراتش درباره روحانیت و مساجد سوال کرد، به تندی گفت: قبل از پاسخ به سلام شما باید بگویم شما چرا این اراجیف را مطرح می کنید. شما غلط می کنی که اینها را مطرح می کنی.

رامین: روحانیت به مسجد برگردد

سخنان رامین در نظر بعضی سکولارها خوشایند آمده است. از جمله این افراد فرهاد جعفری است؛ نویسنده‌ای که با نوشتن کتاب کافه پیانو به شهرت رسید. فرهاد جعفری در یادداشتی که در وبلاگ-سایت خود نوشته است از سخنان رامین استقبال کرده است

حذف رسانه‌های غربی از نمایشگاه

محمدعلی رامین فضای هفدهمین جشنواره و نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاریها را “کمی متفاوت با گذشته” توصیف کرد و گفت: امسال با یک محاسبه درست و منطقی رسانه‌های غربی را از حضور در این نمایشگاه حذف کردیم.

برخورد با رسانه‌ها صمیمانه واصلاح‌گرایانه است

اِعمال نظارت عمومی بر رسانه‌ها/ برخورد با رسانه‌ها صمیمانه واصلاح‌گرایانه است

با ادبیات سکولار پیام اسلام منتقل نمی‌شود

رامین: امروز رسانه ها راست و دروغ را به هم آلوده می کنند و به مخاطب اجازه نمی دهند به حقیقت دست پیدا کند… رامین بزرگ نمایی و برجسته سازی تصویر کارتونی توسط رسانه های مدرن غرب امروزی را بسیار خطرناک دانست و گفت: تمام فیلمهایی که در حال حاضر در غرب تولید می شوند بر اساس بنیانهای ذهنی ایجاد می شود که ترسهای کاذب محور تولید این فیلمهاست.

سوگنامه‌ای در باب رسانه

دوستان به جای خط و نشان کشیدن برای رسانه ها و تذکرات پی در پی بد نیست کمی هم در حوزه ایجابی گام بردارند. چند رسانه اصولگرا و ارزشی در این مدت با قوت شکل گرفته و پشتیبانی شده؟ چرا دنبال راههای ایجابی نمی گردید؟ چرا فکر می کنید با تذکرات بیهوده و مزخرف آیین نامه ای می توان وضعیت رسانه ای کشور را اصلاح کرد؟

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.