چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

نخست وزیر اسرائیل تروریست است

برونو کرایسکی صدر اعظم اتریش در مصاحبه ای گفت: رهبران صهیونیست ها که خودشان تروریست بوده و هستند حق ندارند از گفت و گو با مقامات سازمان آزادیبخش فلسطین به این عنوان که آن ها تروریست هستند امتناع نمایند.

جعل امضای اصلاح‌طلبان توسط خاتمی +تصویر

علی رغم تکذیب عباس عبدی، محمد علی نجفی و محمد فرهادی بر جعلی بودن نامه محمد خاتمی در دوران فتنه خطاب به مراجع تقلید، این نامه همچنان در آرشیو سایت محمد خاتمی وجود دارد.

سرپرستی نجفی در وزارت علوم تمدید شد

با موافقت مقام معظم رهبری، سرپرستی نجفی در وزارت علوم تا زمان اخذ رای اعتماد وزیر پیشنهادی علوم و صدور حکم وزارت ادامه دارد.

از حسن‌نیت آمریکایی‌ها تا غارت به‌بهانه غرامت

با اين حال نماد حسن نيت آمريكايي خيلي زود تقلبي از آب درآمد. در همان روزها يك پايگاه آمريكايي با ارائه اسناد و مداركي گزارش داد جام شيردال كه از طرف آمريكا به ايران به نشانه حسن نيت اهدا شده و وزارت خارجه آمريكا مدعي قدمت ۲۷۰۰ساله آن است، كاملا تقلبي و مربوط به سال ۱۹۹۹ است. اين پايگاه اينترنتي آمريكا در اينباره نوشت كه «ما به ايران يك نشان باستاني داديم كه حسن نيت خود را نشان دهيم. اما فقط يك مشكل كوچك وجود دارد. اينكه اين شيء تقلبي است و قدمت آن به سال۱۹۹۹ برميگردد.»

ابهامات درباره سرپرستی نجفی

محمدعلی نجفی در حالی دیروز به عنوان سرپرست وزارت علوم معرفی شد که هم فاقد صلاحیت وزارت از سوی مجلس تشخیص داده شده بود و هم به خاطر بیماری از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استعفا کرده بود.

عاملان تورم 49 درصدی تصمیم‌سازان دولت

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور با صدور احکامی جداگانه دبیر و اعضا کارگروه ستاد هماهنگی امور اقتصادی را منصوب کرد. با حکم معاون اول رئیس‌جمهور، مسعود نیلی به عنوان دبیر و محمدعلی نجفی، فرهاد نیلی، حسن درگاهی، سیدمهدی برکچیان، اکبر کمیجانی، شاپور محمدی، سیدحمید پورمحمدی و پیمان قربانی به عنوان اعضای این ستاد منصوب شدند.

دومین باخت «نجفی» در عرصه بین‌الملل

میراث فرهنگی کشورمان در بیش از ۱۰۰ روز گذشته پس از هیاهوها برای بازگرداندن جام شیردال از آمریکا که هیچگاه تقلبی بودن آن هم تکذیب نشد، این بار در زمین ثبت جهانی «چوگان» هم، بازی را به حریف آذربایجانی خود واگذار کرد.

نجفی به‌دنبال احیای شورای عالی میراث فرهنگی

محمود احمدی‌نژاد رئیس‌ دولت دهم با تصویب کارگروه گردشگری، «اختیارات تام» خود و هیئت وزیران را برای توسعه گردشگری به این کارگروه داد اما با روی کار آمدن دولت یازدهم، این مصوبه از رده خارج شد و اکنون رئیس سازمان میراث فرهنگی به جای آن، در پی احیای «شورای عالی میراث فرهنگی و گردشگری» است.

توضیحات‌ نجفی‌ درباره‌ فروش‌ مشروب‌ در هتل

رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری گفت: بنده صحبتی درباره منابع درآمد هتل‌های سایر کشورها از فروش مشروب داشتم در حالی که صحبت‌های من مقدمه‌ای برای آزاد شدن فروش مشروب در هتل‌های داخل کشور نیست.

نجفی: تفاوت زن و مرد در قلیان تبعیض است

رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری گفت: من طرفدار گسترش قلیان نیستم ولی تفاوت زن و مرد در استفاده از قلیان تبعیض است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.