مسئولین بی‌فکر از روی مردم سختی کشیده خجالت بکشند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولین بی‌فکر از روی مردم سختی کشیده و ایثارگر و از خون‌های ریخته‌شده در راه وطن خجالت بکشند. شما در راه خیانت به ملت و کشور پیروز نخواهید شد. افرادی هر از چند گاهی به قصد مذاکره رفتند و آمدند و فقط مردم و نظام را به زحمت انداختند و هیچ‌گاه هم موفق نبودند.

پرونده ویژه قاچاق در کمیسیون اصل 90 مجلس/ قاچاق میوه و کالا

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس از تشکیل پرونده ویژه قاچاق کالا در کمیسیون اصل 90 مجلس خبر داد و گفت: قاچاق میوه بخشی از این پرونده است.

پول‌شویی رکن اصلی جرایم‎اقتصادی است

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ گفت: پول‌شویی رکن اصلی جرایم اقتصادی به شمار می‌رود و ما در این امر حساس هستیم.

نظر پورمختار درباره کارت‌های هدیه مرتضوی به نمایندگان

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در مورد کمک‌هایی که نمایندگان از تامین اجتماعی گرفته‌اند، گفت: در حال حاضر ۹۵ درصد از مراجعات نمایندگان تقاضای مالی است و احتمالا کمک‌هایی که نمایندگان از تامین اجتماعی دریافت کرده‌اند، در همین راستا بوده است.

آخرین وضعیت پرونده دانشگاه ایرانیان

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از جلسه این کمیسیون با نماینده احمدی‌نژاد درباره پرونده دانشگاه ایرانیان خبر داد.

جزئیات «پرونده احمدی‌نژاد»

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با بیان اینکه شکایت‌ از احمدی‌نژاد در راستای اجرای ماده ۲۳۶ آئین‌نامه داخلی بوده است، گفت: ‌تاخیر در معرفی وزیر ورزش و جوانان، پرداخت نکردن بودجه مترو با وجود مصوبه مجلس و همچنین عدم ارائه اساسنامه شرکت ملی نفت برای تصویب در مجلس، سه مورد تخلف رئیس‌جمهور سابق بوده که به تائید مجلس هشتم نیز رسیده است.

اخباری از بازار ارز و سفر خانواده بقایی به نیویورک

رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی از قرائت گزارش بازار ارز در صحن علنی مجلس و سفر نکردن فرزند و همسر بقایی به نیویورک خبر داد.

توضیحات پورمختار درمورد احضار احمدی‌نژاد

رییس کمیسیون اصل 90 مجلس با استناد به اصول 90، 122 و 140 قانون اساسی در اخطاری توضیحاتی راجع به موضوع شکایت مجلس از رییس جمهور مطرح کرد.

صداوسیما مواضع نمایندگان را ممیزی نمی‌کند

مدیر امور مجلس صدا و سیما گفت: به هر حال نماینده‌ای در برنامه زنده تلویزیونی دیدگاه و نظری هر چند متفاوت را مطرح می‌کند و نباید انتظار داشته باشیم که صدا و سیما مواضع نمایندگان را ممیزی کند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.