پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

رییس پژوهشگاه علوم انسانی فراجناحی باشد

جمعی از اعضای پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی طی نامه ای سرگشاده به وزیر علوم،‌تحقیقات و فناوری، با تشریح وضعیت کنونی پژوهشگاه و ابراز نگرانی از حاشیه‌های سیاسی و جناحی ایجاد شده در این نهاد علمی، خواستار انتصاب فردی علمی و غیرحناحی به ریاست پژوهشگاه و پایان یافتن وضعیت کنونی شدند.

حذف کلمه غیرانتفاعی از اسم دانشگاه‌ها

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از منطقه بندی دانشگاه ها با هدف افزایش هم افزایی آن ها خبر داد.

35 دانشگاه با سرپرست اداره می‌شوند

وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری درباره معرفی سرپرستان دانشگاهها به شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: 35 دانشگاه با سرپرست اداره می شوند.

هفته پژوهش آغاز شد

مراسم آغاز هفته پژوهش صبح امروز با حضور وزیر آموزش و پرورش و وزیر علوم در هنرستان آزادی دخترانه منطقه 7 تهران برگزار شد.

جعل امضای اصلاح‌طلبان توسط خاتمی +تصویر

علی رغم تکذیب عباس عبدی، محمد علی نجفی و محمد فرهادی بر جعلی بودن نامه محمد خاتمی در دوران فتنه خطاب به مراجع تقلید، این نامه همچنان در آرشیو سایت محمد خاتمی وجود دارد.

فرهادی با 197 رای وزیر علوم شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی پس از استماع سخنان رئیس جمهور، وزیر پیشنهادی علوم و مواضع موافقان و مخالفان با 197 رای موافق و ۲۸ رای مخالف، فرهادی را از بهارستان راهی ساختمان وزارت علوم کردند.

فرهادی در حمایت از فتنه نامه امضا کرده است

وی با بیان اینکه این گزینه از لحاظ ظرفیت‌های مدیریتی ایرادی ندارد و در سطح قابل قبولی فعالیت‌های اجرایی داشته‌، خاطرنشان کرد: البته آقای فرهادی نامه‌هایی را در فتنه 88 امضا کرده که حتماً در این زمینه نیاز به توضیح وجود دارد.

معرفی محمد فرهادی به عنوان وزیر علوم به مجلس

محمد فرهادی به عنوان وزیر پیشنهادی علوم به مجلس معرفی شد.

کرسی وزارت علوم به چه کسی وفا می‌کند؟

وزارت علوم که در یک سال گذشته ۴ سرپرست و وزیر را تجربه کرده است باید مدت دیگری در انتظار باشد تا وزیر جدید معرفی شود، البته تاکنون گمانه‌زنی‌هایی پیرامون وزیر آینده شنیده شده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.