جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹

دولتمردان امریکا اصلا قابل اعتماد نیستند/ پیروز میدان تحریم ها و توطئه های امریکا ،ملت ایران خواهد بود

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر به جنایات امریکا به کشورمان از سال ۱۳۳۲ به بعد نگاه کنیم، می بینیم که دولت های مختلف امریکا همیشه در مقابل ملت ایران قرار گرفته اند و هیچ گاه حاضر نشدند که استقلال کشور ما را به معنای واقعی به رسمیت بشناسند، همیشه توطئه می کردند که ملت ایران نتواند روی پای خود بایستد .

آماده دریافت نظرات فرهنگیان هستیم

رئیس کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به برگزاری جلساتی درباره رتبه‌بندی معلمان با آموزش و پرورش گفت: نامه‌ای به رئیس جمهور ارسال می‌کنیم و برخی تفاوت‌های بین دریافتی‌ کارکنان آموزش و پرورش با دیگر دستگاه‌ها را یادآور می‌شویم.

بیش‌از ۲۳هزارمیلیارد بودجه۹۴ آموزش و پرورش

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بودجه سال ۹۴ آموزش و پرورش، ۲۳ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان است، جزئیات بودجه این وزارتخانه را اعلام کرد.

واژه «بورسیه‌های غیرقانونی» فضاسازی رسانه‌ای بود

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس به وزیر علومی که حاشیه‌ نداشته باشد رأی اعتماد می‌دهد.

مسئولینی که صاحب دانشگاه غیرانتفاعی هستند

فاضل اردشیر لاریجانی، محمدباقر قالیباف، آیت الله هاشمی شاهرودی،موسوی لاری، کمال خرازی، مرتضی حاجی، محمد مهدی زاهدی، مصطفی کواکبیان،خانواده هاشمی رفسنجانی و… چهره‌های شاخص از طیف های گوناگونی سیاسی هستند که صاحب دانشگاه غیر انتفاعی می‌باشند

زاهدی: کنکور ۹۲ غیرقانونی است

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برگزاری کنکور در سال‌های ۹۱ و ۹۲ غیرقانونی بوده است، گفت: برای پذیرفته‌شدگان این دو سال جای نگرانی نیست ولی نحوه پذیرش در سال ۹۳ متفاوت است.

احضار وزیر به مجلس برای فوت ۲۶ دانش‌آموز

زاهدی در خصوص اظهارات وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به خبرنگاران که گفته است «بروید از مسئولانش بپرسید» نیز گفت: در جلسه با وزیر از ایشان می خواهیم که نام دستگاههای خاصی را که مسئول می داند به ما بگوید و در این باره توضیح دهد که منظورش چیست.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.