دولت نباید راه تعامل با مجلس را ببندد

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی در واکنش به معرفی وزیر پیشنهادی جدید علوم گفت: اصرار دولت در برخی از موارد راه تعامل با مجلس را می‌بندد.

180 روز پای درد دل جانبازان

دلیل ادغام بنیاد شهید و جانبازان، تشکیل کمیته اعزام جانبازان به خارج از کشور، چگونگی راه‌اندازی مرکز درمان ضایعات نخاعی و 180 روز گفتگو با جانبازان روایت محمد نبی حبیبی از سالهای 68 تا 73 است که عهده دار مسئولیت رسیدگی به امور جانبازان است.

حاشیه های مناظره حزبی در سیما

در حالی که در مناظره ها برای دعوت از مهمانان توازن موافقین و مخالفین در نظر گرفته می شود اما در این مناظره حبیبی، حضرتی، خباز و دهقان موافق حزب‌گرایی صحبت کردند و تنها سلیمی نمین و فضایلی بعنوان منتقد دیدگاههای خود را بیان داشتند.

حبیبی: اصلاح‌طلبان دچار اختلاف‌نظرند

وی در خصوص حضور اصلاح طلبان به عرصه انتخابات اعلام کرد: آن دسته از اصلاح طلبانی که قانون اساسی، اصل نظام و ولایت فقیه را قبول دارند و به فصل الخطاب بودن ولی فقیه معتقدند ممکن است که اصولگرایان را قبول نداشته باشند اما مهم نیست و ورود آنها به صحنه های سیاسی مانند انتخابات مشکلی ندارد.

اگر كسی تصور كند كه از انقلاب، طلبی دارد بايد در انقلابی بودنش ترديد كند

دبيركل حزب موتلفه اسلامي، با تجليل از شهيدان فتح خرمشهر ونيز شهداي پانزدهم خرداد 1342 و تمامي شهداي انقلاب، گفت: اگر كسي تصور كند كه از انقلاب طلبي دارد بايد در انقلابي بودن خود ترديد كند و در محضر امام شهدا و شهداي انقلاب شرمنده باشد.