شام مشترک فتنه‌گران و پلی‌تکنیکی‌ها

در روزهایی که دانشگاه ها ایام تعطیل خود را سپری می کنند، گویا فتنه گران و عناصر ضد انقلاب دست به دست هم داده اند، و در حال کلید زدن التهاب و اغتشاش در فضای دانشگاه ها می باشند.

واکنش تشکل‎های دانشجویی به حوادث اصفهان

این روزها در سایه بی تدبیری مسئولین استان اصفهان -که خود جای تعجب و سؤال دارد- شاهد حضور افرادی معلوم الحال در سطح استان هستیم که به بهانه سالگرد عالم مجاهد، آیت الله طاهری اصفهانی، حرکات و سخنانی بازگو نمودند که نشان از تلاش برای بازسازی جریان فتنه داشت. تقریر کنندگان این سخنان گویا دچار نسیان شده اند!

فیلم: مستندی از تزویرهای نوری‌زاد

در اين فيلم كوتاه نشان داده مي‌شود كه محمد نوري‌زاد كه تمام حيثيت و اعتبار خود را از كنار ژست‌هاي انقلابي و ولايت‌مدارانه‌اش كسب كرده و با دريافت بودجه‌هاي ميلياردي براي كارهاي سخيف و نازل به شهرت رسيده است، چگونه پس از آنكه مشمول رأفت اسلامي و عفو رهبري قرار گرفته و از زندان آزاد مي‌شود، به اقدامات ماجراجويانه خود با كارگرداني پسرش ادامه مي‌دهد.

جنبش تردید؛ مظلوم‌­سازی و مظلوم‌­نمایی

جنبش معترضان اگر در به خیابان کشاندن مردم توفیق کمی داشت و نتوانست سرمایه‌ی بالفعل اعتراضی‌اش را بازتولید کند، اما در ایجاد «تردید» در طرفداران و سیاست‌های حاکمیت بسیار توفیق داشت. به واسطه‌ی همان مظلوم‌نمایی. «تردید» کلید واژه‌ی نماز جمعه‌ی هاشمی رفسنجانی‌ است، سیاست مداری که در جنبش یک ساله‌ی اخیر نقش بازیکن – مربی را هم‌زمان ایفا کرد. ایجاد تردید با بزرگ کردن یک ظلم و برجسته کردن یک مظلومیت صورت می‌گیرد و جز به «رسانه» و «اشتباه خط دفاع» به «هوشیاری مهاجم حریف» نیز وابسته است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.